FOTO.VIDEO: Vecpils folkreiss pārspēj trases tiesnešu prognozes par kūleņiem

Vecpils autotrasē sestdien, 22. jūlijā, Latvijas Automobiļu federācijas folkreisa Vasaras kausa posmā uzvaru īpaši dramatiskā cīņā sasniedza rīdzinieks Viesturs Plētiens, bet Krosa komisijas autokrosa kausa izcīņas posmā triumfēja Jānis Veģeris no Valmieras.

Karstajā sestdienas dienā Vecpils autotrasē bija vērojama spraiga cīņa. Atmosfēra dienas gaitā bija nokarsēta un bija nepieciešami pat pieci pusfināla piegājieni, gan pāragru startu, gan avāriju dēļ, lai noskaidrotu finālistus.

Kopumā dienā fiksēti vismaz deviņi kūleņi. Tika pārspētas kāda trases tiesnešu sektora dienas sākumā izdarītās prognozes par sešiem kūleņiem. 

Biedrības "SK Vecpils" pārstāvjiem sacensības nebija pārāk veiksmīgas. Vienīgais folkreisa finālā tika durbenieks Gundars Kļava, kam tās bija tikai otrās sacensības folkreisā.

Šoreiz organizatori bija sarūpējuši arī jaunu aktivitāti faniem. Ierastā fanu skrējiena vietā šoreiz bija jāspēkojas ar velosipēdiem divu apļu garumā. Uzvarēja Rihards Šķieris no Skrundas. Video no sacensību atklāšanas var skatīt šeit.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 27. jūlija numurā!

Pievieno komentāru

Sports