FOTO.VIDEO: "Liepāja" zaudē "Kurbadam", uz ledus lido 2106 mīkstās mantiņas

PAPILDINĀTS AR VIDEO. "Liepājas" hokejisti sestdien, 13. decembrī, Liepājas ledus hallē Latvijas hokeja čempionātā pēcspēles metienu sērijā ar 2:3 zaudēja "Kurbadam". Mačs bija īpašs ar to, ka skatītājiem uz spēli bija jānāk ar mīkstām rotaļlietām, lai varētu piedalīties akcijā "Lāči lido".

Video skatīt šeit.

Šajā mačā pirmo reizi Latvijas čempionāta vēsturē notika "Teddy bear toss" spēle. Tas nozīmēja, ka skatītāji tika aicināti nākt uz spēli, līdzi ņemot mīkstās rotaļlietas, kuras pēc pirmā mājinieku gola tiek mestas laukumā. Tālāk mantiņas tiks dāvinātas Liepājas bērniem, lai sagādātu pārsteigumu pilnus Ziemassvētkus.

Līdz "Liepājas" pirmajiem vārtiem ilgi nebija jāgaida, jo jau pēc nospēlētas minūtes un 45 sekundēm rezultātu atklāja Pauls Hodzko. Momentā hokeja laukums tika noklāts ar mīkstajām rotaļlietām. Skatītāji uz šo spēli bija atnākuši ļoti kuplā skaitā. Mača laikā tika saskaitīts, ka uz ledus akcijas laikā tika izmestas 2106 mīkstās mantiņas.

Otrais periods aizritēja bez vārtu guvuma, bet trešajā periodā rezultātā mājiniekiem pārsvaru dubultoja Oļegs Ļaščenko. Arī tad laukumā tika izmestas aptuveni 100 mīkstās mantiņas.

"Liepājai" uzvaru neizdevās nosargāt. "Kurbadam" trešajā periodā katrs pa vieniem vārtiem guva Renārs Valters un Renārs Undelis - 2:2.

Pēcspēles metienu sērijā viesiem uzvaru nodrošināja R. Undelis, bet "Liepājas" hokejista Toma Tiļļas metiens nebija precīzs.