FOTO.VIDEO: "Liepāja" uzvar "Ogri/Sāgu 97"

PAPILDINĀTS AR VIDEO. "Liepājas" hokejisti trešdien, 1. oktobrī, Liepājas ledus hallē Latvijas hokeja čempionāta spēlē ar 9:3 (5:0; 2:2; 2:1) pārsēja "Ogri/Sāgu 97".

Jau pēc pirmā perioda liepājnieki bija vadībā ar 5:0, katrs pa vieniem vārtiem guva Bruno Zabis, Rodijs Razmus, Valters Freijs, Māris Diļevka un Viktors Jasjonis.

Otrā perioda 23. sekundē, spēlējot vairākumā, sestos vārtus "Liepājai" guva komandas kapteinis Mārtiņš Gipters. "Ogrei/Sāgai 97" vienus vārtus atguva Ēriks Žohovs, bet B. Zabis pēc tam atjaunoja sešu vārtu pārsvaru mājiniekiem - 7:1. Otrais periods noslēdzās neižšķirti 2:2, jo perioda izskaņā, spēlējot vairākumā, pretiniekam vārtus guva Juliāns Misjus. Otrajā periodā mājiniekiem soda metienu nerealizēja Klāvs Plānics. Video skatīt šeit.

Trešā perioda sākumā viesiem izdevās vēl vienus vārtus atgūt, kad precīzs bija Kristaps Liepa. Spēles turpinājumā savus otros vārtus guva Valters Freijs, kā arī pie vārtu guvuma tika Guntis Pujāts, "Liepāja" uzvarēja ar 9:3.

"Liepājai" nākamā spēle būs 11. oktobrī izbraukumā ar čempionvienību "Rīga/Prizma".