FOTO.VIDEO: Kuplā skaitā pieveic "Gramzdas zobratu 2017" 3

Sestdien, 15. aprīlī, Gramzdas pagastā norisinājās MTB velokross “Gramzdas Zobrats 2017”, kurā piedalījās 94 dalībnieki.

“Gramzdas zobrats” trasē sacentās dalībnieki no Rīgas, Olaines, Mārupes, Talsiem, Aizputes, Kuldīgas, Liepājas, Nīcas, Priekules, Cimdeniekiem, Grobiņas, Gramzdas, Embūtes, Kalētiem, Purmsātiem, Rudes, Klaipēdas un Mažeikiai.  Ar medaļām dalībnieki tika apbalvoti divpadsmit grupās, informē sacensību organizators Aivis Karzons.
 
Viena apļa kopējais garums bija 5 km, bet jaunākajiem bērniem tika sagatavots mazāks aplis ap 2,2 km. Kopējās distances un veicamo apļu skaits mainījās katrai vecumgrupai.

Sacensības atklāja dzimušie 2007.gadā un jaunāki. Meiteņu konkurencē pjedestāla pirmo pakāpienu ieņēma „Nīcas VSK velosports” komandas dalībniece – Monika Krūče. Otro vietu izcīnīja Diana Lote Valberga no Olaines, pārstāvot komandu “Riteņvasara”. Trešā vietā ierindojās priekulniece Elizabete Minka.

Zēnu grupā, kas dzimuši 2007.gadā un jaunāki visātrāk, bērniem speciāli sagatavoto apļa distanci, pieveica Edvards Gedrovics no „Vellapēda” komandas. Otro vietu ieguva komandas „Nīcas VSK velosports” dalībnieks Toms Dobelis. Trešajā vietā ierindojās Kristers Grunte, „Gramzdas velosporta” komandas dalībnieks

Meiteņu grupā S12 no 2005.gada līdz 2006.gadam dzimušajām, bija jāveic viens pilns aplis (5km). Pirmo vietu ieguva Alise Krūče „Nīcas VSK velosports” sportiste. Otrā vietā ierindojās Elīsija Oknere no „Priekules veloklubs” un trešo vietu izcīnīja Sanija Robežniece no Kuldīgas.

Zēnu grupā V12 no 2005.gada līdz 2006.gadam dzimušie pirmais finiša taisnē ieradās komandas „RK Liepāja” sportists Dāvis Gludavs, kurš pārliecinoši apsteidza otrās vietas ieguvēju Ivo Staigvilu no komandas „Gramzdas velosports”. Trešā vieta ierindojās arī mājinieks Ulvis Grenovskis.

Meiteņu grupā S-14 no 2003. gada līdz 2004. gadam dzimušās pirmo vietu ieguva gramzdniece Annija Pauzere no „Priekules velokluba”. Otro un trešo vietu ieguva „Nīcas VSK velosportistes” Loreta Cinkus un Daniela Venškevica.

Zēnu grupā V-14 no 2003. gada līdz 2004. gadam dzimušie brauca divus apļus. Pjedestāla augstāko pakāpienu ieņēma komandas „Nīcas VSK velosports” dalībnieks – Kārlis Ārvalds Mūsiņš, otrā vietā arī „Nīcas VSK velosports” sportists Jānis Mārtiņš Logvinovs. Trešā vieta Ralfam Jansonam no Priekules.

Grupā no 2000. gadam līdz 2002.gadam piedalījās viena meitene Kitija Sinda Pauzere no komandas „Gramzdas velosports” un viens zēns Eduards Šūtelis no „RK Liepājas” komandas. Abi sekmīgi pieveica paraudzēto distanci un ieguva zelta medaļas.

Pilnus četrus apļus veica dzimušie vīrieši no 1999. gada līdz 1978. gadam. Pirmo vietu izcīnīja Matīss Bērziņš no Talsu novada. Otrajā vietā ierindojās Askolds Gludavs no Gramzdas velo komandas. Trešajā vietā tik apbalvots pirmā gada uzvarētājs Egils Vidžups no Rīgas (Ebikemachine).

1977. gadā dzimušu un vecāku riteņbraucēju grupa brauca četrus apļus. „Gramzdas Zobrats” ceturtajās velokrosa sacensībās, visātrāk distanci pieveica Talsu novadnieks Jānis Rutkups. Otrais finišēja Aļģirts Valužis no Priekules velokluba un goda pjedastālu veterānu grupā noslēdza Lietuvas parstāvis no Klaipēdas Leonas Jarmoška (“SK Vetrunge”)

Sieviešu braucienā trīs apļus visātrāk pieveica Evija Pauzere no komandas “Gramzdas Velosports” un savā vecuma grupā vienīgā ieguva zelta medaļu. Sieviešu grupā dzimušās no 1999. gada līdz 1978. gadam pirmo reizi sacensībās piedalījās lietuviete Erika Paulauskaite no Mažeikiasm, iegūstot pirmo vietu un aiz sevis atstājot Antru Dobeli no “Priekules velokluba”.

Pirms abalvošanas tika izlozētas Blue Shock Race 15 dāvankartes.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Lidzjutējs.

Par Gramzdas zobratu labs raksts. Kāpēc par Kalētu Briežragu nav nekā??? Laikam Karzons sit sev pa plecu un uzraksta pats, vai reportieris bijis klātienē. Bet Priekulnieki neraksta par novadu kur kas ir bijis.

pirms 4 gadiem, 2017.04.19 11:47

priekulniece

Malacis , ka prot sevi paslavēt un manuprāt ir arī par ko, !!! Prieks ka musu novadnieks atgreižas sava dzimtajā pusē ar labiem darbiem.

pirms 4 gadiem, 2017.04.20 10:01

sports@NICA.LV

KORZONAM vajag sist par plecu, malacis. SKAUĢI , gaidiet, gan jau ar būs par PRIEKULI

pirms 4 gadiem, 2017.04.19 15:33

Sports