FOTO.VIDEO: "Grobiņas SC" Latvijas kausa pirmajā kārtā pagarinājumā zaudē "Liepājas papīram"

PAPILDINĀTS AR VIDEO. "Grobiņas SC" futbolisti svētdien, 18. janvārī, Grobiņas Sporta centrā Latvijas kausa izcīņas telpu futbolā pirmās kārtas mačā aizraujošā cīņā pagarinājumā ar 4:5 atzina "Liepājas papīra" parākumu.

Rezultātu spēlē atklāja "Liepājas papīrs", kad sestajā minūtē precīzs bija Ģirts Džeriņš. Četras minūtes vēlāk "Grobiņas SC" futbolists Emīls Dreimanis rezultātu izlīdzināja - 1:1.

17. minūtē Raimonds Sāmietis atkal vadībā izvirzīja "Liepājas papīru" - 2:1.

Otrā puslaika sākumā minūtes laikā "Grobiņas SC" futbolisti ieguva vadību ar 3:2. Vispirms vārtus guva Jānis Bogdans, bet pēc tam pie sava otrā vārtu guvuma tika E. Dreimanis.

Mača 28. minūtē "Liepājas papīrs" panāca neizšķirtu pēc R. Sāmieša precīzā sitiena. Piecas minūtes pirms otrā puslaika beigām Rinalds Stankus atkal vadībā izvirzīja grobiņniekus. Mača beigās mājiniekiem jau bija piezīmju norma un pie nākamā pārkāpuma R. Sāmietis ar soda sitienu rezultātu izlīdzināja. Spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti - 4:4.

Spēles turpinājumā sekoja pagarinājums - divas reizes pa piecām minūtēm. Jau pagarinājuma ceturtajā minūtē "Liepājas papīram" vārtus guva Aivis Zorģis. Grobiņniekiem līdz pagarinājuma beigām vairs neizdevās atspēlēties.

Par mača labākajiem atzina E. Dreimani un R. Sāmieti.