FOTO.VIDEO: "Grobiņas SC" atspēlē divus vārtus un izrauj neizšķirtu pret "Valmieru Glass VIA"

PAPILDINĀTS AR BILDĒM. "Grobiņas SC" futbolisti sestdien, 3. jūnijā, Grobiņas stadionā "Komanda.lv" pirmās līgas čempionāta astotās kārtas centrālajā mačā cīnījās neizšķirti 3:3 ar "Valmieru Glass VIA".

Pirmajiem iespēja atklāt rezultātu bija "Grobiņas SC" futbolistiem, kad pēc Jāņa Jēkabsona sitiena ar galvu bumba trāpīja pa vārt pārliktni.

27. minūtē Ulvis Bērziņš vadībā izvirzīja "Valmieru Glass VIA", bet četras minūtes vēlāk Krists Kristers Gulbis no vārtu priekšas rezultātu izlīdzināja - 1:1.

Savukārt 37. minūtē Alvis Dubovs atjaunoja vadību viesiem - 1:2. Viņš otrā puslaika sākumā ar 11 metru soda sitienu panāca jau divu vārtu pārsvaru valmieriešiem.

62. minūtē pretinieka soda laukumā tika nogāzts Emīls Knapšis un Dēvids Dobrecovs ar precīzu 11 metru soda sitienu atjaunoja cerības mājiniekiem - 2:3. VIDEO skatīt šeit.

Grobiņas stadions ar 240 skatītājiem eksplodēja 88. minūtē, kad Raimonds Sāmietis no vārtu priekšas trieca bumbu vārtos, izraujot grobiņniekiem neizšķirtu - 3:3.

"Grobiņas SC" vienība pirmās līgas turnīra tabulā ar 20 punktiem ir līderpozīcijās. Komandas kontā ir sešas uzvaras un divi neizšķirti. Grobiņniekiem nākamā spēle būs 11. jūnijā izbraukumā pret "Daugavpili".

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 8. jūnija numurā!