Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO.VIDEO: Eduards Lapsiņš Grobiņā dod padomus loka šāvējiem

PAPILDINĀTS AR VIDEO. Piektdien, 6. martā, Grobiņas pagasta kultūras centrā "Robežnieki" viesojās Latvijas Olimpiskā loka šaušanas izlases vecākais treneris un Loka Šaušanas federācijas ģenerālsekretārs Eduards Lapsiņš. Sestdien Grobiņas Sporta centrā notiks sacensības "Mani pirmie starti martā" un kluba "Curland" Atvērto durvju diena.

E. Lapsiņš Grobiņas novada kluba "Curland" treniņu vietā vadīja semināru “Loka šaušanas sporta tehnikas pamati”, stāstot par to, ko, pirmāmkārtām, jāņem vērā loka šāvējiem, par drošības jautājumiem, kas nepieciešams ikvienam klubam un citām loka šāvējiem aktuālām lietām. "Šis ir sajūtu sporta veids," semināra laikā uzsvēra E. Lapsiņš.

Sestdien Grobiņas Sporta centrā notiks jaunatnes loka šaušanas sacensības “Mani pirmie starti martā”. Pulksten 10 sāksies dalībnieku reģistrācija, pēc tam būs iesildīšanās un piešaude, bet pulksten 11.50 – sacensību atklāšana. Pulksten 12 tiks dots starts, bet pulksten 15.30 – apbalvošana. Sacensību nolikumu var skatīt “Curland” mājaslapā www.curland.lv. E. Lapsiņš pēc sacensībām pielabos loka šāvēju kļūdas.

Sestdien pēc sacensībām “Mani pirmie starti martā” Grobiņas Sporta centrā klubs “Curland” rīkos Atvērto durvju dienu. Ikviens varēs iemēģināt roku loka šaušanā.

Tiks papildināts ar video no E. Lapsiņa vadītā semināra

Pievieno komentāru

Sports