FOTO.VIDEO: "Classic" iegūst Kurzemes kausu, Grobiņas Sporta centra tribīnēs izceļas kautiņš 14

PAPILDINĀTS AR VIDEO. Svētdien, 16. martā, Grobiņas Sporta centrā par Kurzemes kausa ieguvējiem telpu futbolā kļuva Liepājas komandas "Classic" futbolisti, kas trillera cienīgā finālmačā pēcspēles sitienu sērijā uzvarēja "Grobiņu".

"Grobiņa" pusfinālā ar 4:3 uzvarēja komandu "Brocēnu NBJSS", bet Liepājas komanda "Classic" ar 5:1 pārspēja "Medzi".

Cīņā par trešo vietu "Brocēnu NBJSS" ar 6:2 uzvarēja "Medzi".

Trillera cienīgs izvērsās finālmačs starp "Grobiņu" un "Classic". Pirmajā puslaikā, kad bija nospēlētas septiņas minūtes, grobiņnieki izvirzījās vadībā ar 1:0. Mājiniekiem gan ilgi neizdevās priecāties, jo pārdesmit sekundes vēlāk "Classic" rezultātu izlīdzināja - 1:1.

Pirmā puslaika noslēgumā liepājnieki ieguva tiesības izpildīt soda sitienu, bet pārspēt grobiņnieku vārtsargu Aldi Liepu viņiem neizdevās. Uz tablo palika neizšķirts - 1:1. Video skatīt šeit.

Otrā puslaika vidū "Classic" izvirzījās vadībā ar 2:1. Mačam tuvojoties izskaņai, spriedze pieauga. Pirmspēdējā minūtē nervi neizturēja arī skatītājiem tribīnēs un sākās kautiņš. Video no kautiņa beigām skatīt šeit. Minūti un 26 sekundes pirms mača beigām "Grobiņa" rezultātu izlīdzināja - 2:2. Video skatīt šeit. Nepilnas 20 sekundes vēlāk Ģirts Džeriņš jau panāca 3:2 "Grobiņas" labā.

Ar to viss nebeidzās. 41 sekundi pirms spēles beigām "Classic" rezultātu izlīdzināja - 3:3. Uzvarētājs bija jānoskaidro pēcspēles sitienu sērijā. Lai arī tajā sākumā labāk veicās grobiņniekiem, noslēgumā pārāki bija "Classic" futbolisti, kuri pēcspēles sitienu sēriju uzvarēja ar 5:4 un ieguva Kurzemes kausu. Video skatīt šeit.

Par Kurzemes kausa izcīņas finālturnīra labāko vārtsargu atzina "Brocēnu NBJSS" spēlētāju Guntaru Grablovski. Labākais aizsargs bija Romans Glagiļins ("Classic"). Par labāko uzbrocēju tika sumināts grobiņnieks Ariks Stankus. Par rezultatīvāko spēlētāju ar desmit gūtajiem vārtiem kļuva Aivis Pone no "Brocēnu NBJSS".

Komentāri 14

mamma

un tas ar to mazo bernu uz rokas vispaar bez komentariem,,,,,,

pirms 7 gadiem, 2014.03.16 20:03

liepaj

blaviens, ka es tos okupantus buutu paliidzeejis skaldiit vieteejajiem... nekas vel buus iespeeja

pirms 7 gadiem, 2014.03.16 20:08

to mamma

Un ko tad vins darija tadu tu pežveste ???

pirms 7 gadiem, 2014.03.16 20:14

maarcis

Principā, Tevis minētā vietiņa ir caurums, kas nozīmē, ka mammu nosauc par caurumu vesti???

pirms 7 gadiem, 2014.03.16 22:07

Viena Valsts

Krievi ieņēma Krimu. Taču krievi Grobiņu neieņems!

pirms 7 gadiem, 2014.03.16 20:46

to mamma

tu esi perfekta mamma :D nedod dievs, ka kādreiz atnāksi uz kādu spēli ar bērnu un tur sāksies nekārtības. būsi sliktākā mamma pasaulē. tu esi nožēlojama ar savu viedokli ja pat neesi bijusi klāt.

pirms 7 gadiem, 2014.03.16 22:08

red bull

Beidzot tas zīmulis no Aizputes aprāvās un neiesita pendeli. Tā viņam vajag un nezinu ko viņš vēl dara Grobiņas komandā un kurzemes kausā. Nu nevelk viņš to līmeni.

pirms 7 gadiem, 2014.03.16 23:22

????

Vai tad Kurzemē nav vairs normālas pilsētas kur rīkot sporta pasākumus? Kad jārīko pie ''atsaldeņiem'' Grobiņā!!!

pirms 7 gadiem, 2014.03.17 08:58

.....

Kāda jēgo no šī turnīra. Pamatdoma jau bija, ka tiekas stiprākās kurzemes komandas un noskaidro stiprāko. Agrāk uzvarētāj komanda tika uz pārspēlēm tālāk cīņā par tikšanu virslīgā. Tagad Grobiņa spēlē 3 komandu spēlētāji, Classic 2 komandu spēlētāji, Medzē 2 komandu spēlētāji. Tās uzpūstās emocijas gan no vienas komandas, gan no otras ir vnk smieklīgas.

pirms 7 gadiem, 2014.03.17 09:51