FOTO.VIDEO: Artūrs Štālbergs dod padomus Liepājas jaunajiem basketbolistiem 1

PAPILDINĀTS AR VIDEO. Piektdien aizsākās un līdz svētdienai Liepājas Olimpiskajā centrā turpināsies basketbola speciālista Artūra Štālberga spēlētāju attīstības programma, kurai pieteikušies jaunie basketbola talanti no Liepājas, Rīgas un Saldus.

Video skatīt šeit.

"Būs spēlētāju tehnikas pilnveidošana, dažādi elementi. Protams, trijās dienās tas vairāk ir tāds informatīvais un parādīt lietas, pie kā viņi var strādāt. Trijās dienās ir grūti kaut ko krasi mainīt un iemācīt, bet ja viņi tās visas lietas uzķers, ikdienā pie tām strādās, tad tas ir tas, kā viņi var uzlabot savu meistarību," uzskata A. Štālbergs.

Viņaprāt, atsaucība ir laba. Katrā vecuma grupā bija plānoti 12 cilvēki, lai kvalitatīvi strādātu, pieteicās katrā grupā 11 jaunie basketbolisti no Liepājas, Rīgas un Saldus.

"Atnācu, lai uzlabotu savas prasmes basketbolā, jo drīz ir turnīrs Zviedrijā," stāsta Liepājas basketbolists Kristiāns Ārenieks, kurš basketbolā trenējas pirmo gadu.

"Gribu uzlabot savu spēlēšanu - metienus," stāsta liepājnieks Olafs Ozols. Savukārt liepājnieks Kristers Matisons norāda, ka vēlās uzlabot metienus un driblu, tāpēc ieradies uz nodarbībām.

Spēlētāju attīstības programma aizsākta šogad. Maija beigās nodarbības būs arī Rīgā.

Tiks papildināts ar video

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports