FOTO. VIDEO: "Aizpute" Latvijas volejbola čempionāta pirmās līgas finālsērijā zaudē "Ventspilij" 9

PAPILDINĀTS AR BILDĒM UN VIDEO. "Aizputes" volejbolisti otrdien, 23. aprīlī, savā laukumā Latvijas volejbola čempionāta pirmās līgas finālsērijas piektajā spēlē ar 1:3 zaudēja "Ventspilij", sērijā līdz trim uzvarām zaudējot ar 2:3.

VIDEO skatīt šeit.

Pirmo setu ar 25:22 uzvarēja ventspilnieki. Aizputnieki lieliski iesāka otro setu, izvirzoties vadībā ar 6:2, setā gan tika zaudēts ar 21:25.

Trešo setu aizputnieki uzvarēja ar 25:17, bet ceturtajā setā spēja rezultātu izlīdzināt 15:15, tomēr pieļautās kļūdas liedza pacīnīties par pozītivu iznākumu. Sets tika zaudēts ar 21:25.

Sērijā līdz trim uzvarām "Aizpute" zaudēja ar 2:3, pirmajā līgā izcīnot otro vietu.

Pēcspēles komentāri piektdienas laikrakstā "Kursas Laiks".

Komentāri 9

fane

Spēle super, atmosfēra super, aizputnieki malači... Kā dbitantiem ideāls iznākums!

pirms 7 gadiem, 2013.04.25 13:55

asholds

Ne nu džeki atmosfēra nepārspējama! Arēnā rīga varbūt var pārspēt šo .
Aizputnieki malači cepuri nost!

pirms 7 gadiem, 2013.04.24 21:58

Fans

Paldies par aizraujošo un saspringto finālspēļu turnīru.
Viss vēl priekšā!

pirms 7 gadiem, 2013.04.24 20:06

Uldis

Puiši, tikai nenokariet degunus! Gan arī Aizputē celmi ziedēs.

pirms 7 gadiem, 2013.04.24 19:44

VK Ventspils

Paldies Aizputes komandai par līdzīgajām un aizraujošajām spēlēm! Paldies organizatoriem un Aizputes līdzjutējiem par fantastisko finālspēles atmosfēru!

pirms 7 gadiem, 2013.04.24 17:20