Par Lejaskurzemes novadu čempioniem basketbolā pirmajā līgā jau kļuvuši "Vērgales" basketbolisti, bet otrajā līgā zelta medaļas sev jau nodrošinājuši "Vērgales 2" basketbolisti. Ar tālmetieniem savā pēdējā mačā zibeņojuši "Dunikas" basketbolisti.

"Vēragles" basketbolisti sev pirmās līgas zelta medaļas nodrošināja 3. aprīlī Grobiņas Sporta centrā ar 76:70 uzvarot "Bārtu". Pēc pirmā puslaika gan ar 39:32 vadībā bija bārtenieki, kuri otrajā ceturtdaļā pat sasniedza 12 punktu pārsvaru - 37:25. Trešā ceturtdaļa aizritēja līdzīgā cīņā, pēc kuras "Bārta" saglabāja viena punkta pārsvaru - 54:53. Ceturtās ceturtdaļas pēdējās minūtes veiksmīgāk aizvadīja vērgalnieki.

Pirmās līgas sudraba un bronzas medaļas savā starpā sadalīs "Grobiņas" un "Bārtas" basketbolisti. Bārteniekiem jau mači ir beigušies, bet "Grobiņai", lai tiktu pie sudraba medaļām - jāuzvar gan piektdien "Vērgale", gan nākamnedēļ "Vaiņode", stāsta čempionāta galvenais tiesnesis Artūrs Auders.

Vēl pirmajā līgā 3. aprīlī "Vaiņode" ar 64:89 (34:39) zaudēja "Dunikai". "Vaiņodei" rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Māris Diržininks, bet "Dunikai" 29 punktus iemeta Arnis Ate 29 punkti. "Dunika" otrajā puslaikā realizēja 13 tālmetienus.

3. aprīlī Grobiņā otrajā līgā sev zelta medaļas nodrošināja "Vērgales 2" basketbolisti, kuri ar 64:59 uzvarēja "Ogu". Pēc pirmā puslaika ar 45:41 vadībā bija "Oga". Trīs minūtes pirms ceturtās ceturtdaļas beigām rezultāts vēl bija neizšķirts - 52:52.

Otrajā līgā sudraba godalgas sev jau nodrošinājuši "Priekules" basketbolisti, bet par trešo vietu cīnās "Kings" un "Oga".

Ceturtdien, 9. aprīlī, Grobiņas sporta centrā otrās līgas spēlē "Oga" ar 71:61 uzvarēja "Kingu". Savukārt pirmās līgas spēlē "Bārta" ar 86:51 pārspēja "Kraukļus", ziņo Grobiņas Sporta centra direktors Andis Ādiņš.

Piektdien, 10. aprīlī, pulksten 19 Grobiņas Sporta centrā pirmajā līgā spēlēs "Grobiņa" un "Vērgale".

Komentāri 9

zummer

Dunika Vaiņodes ieročiem uzvarējusi :D tiesa, šogad bija novērojams, ja šīm komandā 3p nekrīt, tad rezultāta nav.

pirms 5 gadiem, 2015.04.10 13:17

Zeltiņš

Lūgums, ja Vērgale II atsakās nākamajā gadā startēt I līgā, izslēgt šo komandu no turpmākas līdzdalības Lejaskurzemes mačos. Uzvarējuši II līgu, ja nemaldos, reizes trīs (kādos 6šos pēdējos gaods), bet spert nākamo soli nav spējīgi!
Medze, Bārta, Dunika, Kraukļi kaut kā nav vairījušies no šī pienākuma! (tas, kā kuram tur iet un kur ir tagad-ir cits stāsts)

silvestrs

Tik pat labi, ja LBL2 Lauvām 1.vieta būtu, būtu 2 komandas 1.divīzijā ? Nav vajadzīgs

pirms 5 gadiem, 2015.04.10 15:37

Zeltiņš

Tad kas ir vajadzīgs? Ja reiz Tu spēlē zemākā līmenī, uzvari-sper nākamo soli! Un Lauvām pirmā vieta būs tad, kad latvieši kosmosā brauks :D Bet Vērgale II jau vairākkārt ir uzvarējusi (protams, agrāk padalot spēlētājus uz attiecīgajām spēlēm, lai varētu uzvarēt)

pirms 5 gadiem, 2015.04.10 19:00