"Vērgales 1" basketbolisti ceturtdien, 18. februārī, Grobiņas Sporta centrā Lejaskurzemes novadu čempionātā basketbolā ar 72:37 uzvarēja tūrisma klubu "Oga".

Līdzvērtīgi mačā aizritēja pirmā ceturtdaļa, pēc kuras "Vērgale 1" bija vadībā ar 11:8. Otrajā ceturtdaļā "Ogai" spēle nesekmējās un "Vērgale 1" pēc pirmā puslaika bija vadībā ar 38:14.

Pēc trim nospēlētām ceturtdaļām viesie bija 28 punktu pārsvars - 58:30. Visā mačā vērgalnieki uzvarēja ar 72:37.

Piektdien pulksten 19 Vaiņodē spēlēs "Vaiņode" un "Nīca", bet pulksten 19 Vērgalē spēkosies "Vērgale 2" un "Gavieze".

Komentāri 8

Bosiks

Žēl, ka rezultatīvākie spēlētāji nav pierakstīti.

pirms 4 gadiem, 2016.02.18 23:34

Žanis

Ogotājiem derētu Aizputes čempī sākumā pacīnīties, augstāk jau pa savu d tā pat neuzlēkt ;)

pirms 4 gadiem, 2016.02.18 23:43

Fans

5 gadus atpakaļ Aizpute Vērgalei kāsa ar 120:40. Un aizputnieki bija daudz stiprāki nekā tagad.

pirms 4 gadiem, 2016.02.19 08:28

Bans

Aizputes novads nesastāv no Aizputes vien, nemaz nerunājot par Vērgali, kuru pārstāv liepājnieki, grobiņnieki :D

pirms 4 gadiem, 2016.02.19 09:25

Dubriks

Aizputes novada čempis salīdzinājumā ar Lejaskurzemes čempi ir parodija, tur pat Ogotāji visus uzvarētu vismaz ar +50.

pirms 4 gadiem, 2016.02.19 14:57