"Vega 1"/"Liepāja" basketbolistes piektdien, 6. janvārī, Liepājas Olimpiskajā centrā Austrumeiropas Sieviešu basketbola līgas (EEWBL) trešā posma spēlē ar 58:76 (23:20, 17:19, 12:20, 6:17) zaudēja Slovākijas spēcīgākajai komandai Košices "Good Angels".

Liepājniecēm Kristīne Silarāja guva 18, bet Kristīne Petermane 13 punktus, kamēr Košices komandā ar 17 punktiem izcēlās Romana Stehlīkova, raksta LETA.

"Vega 1"/"Liepāja" aizvadīja neveiksmīgu spēles otro pusi, jo pēc puslaika viņas bija vadībā ar 40:39, taču pirms pēdējās ceturtdaļas jau zaudēja ar 52:59, bet pēdējo desmit minūšu laikā guva vien sešus punktus.

Pēc piektdienas cīņām C apakšgrupā "Good Angels" ir sešas uzvaras tikpat spēlēs, "TTT Rīga" seko ar pieciem panākumiem un vienu neveiksmi, Ļubinas AZS UMCS basketbolistes tikušas pie četrām uzvarām, "Stambulas Universitātei" un Astanas "Tigers" ir pa diviem panākumiem, bet "Vega 1"/"Liepāja" guvusi vienu uzvaru sešās cīņās.

Austrumeiropas līgā šosezon sacenšas 12 komandas no deviņām valstīm. Pirmajos divos posmos komandas, kuras bija sadalītas divā grupās, divos sabraukumos izspēlēja vienu apli. Pēc tam vienas apakšgrupas trīs spēcīgākās komandas tika apvienotas ar trim vājākajām otras grupas vienībām, tādējādi katram klubam trešajā sabraukumā būs jāaizvada vēl pa trim cīņām. Pēcāk labākās vienības kvalificēsies izslēgšanas turnīram, kas notiks Košicē.