PAPILDINĀTS AR BILDĒM. Svētdien, 3. martā, Liepājas Olimpiskajā centrā Liepājas atklātā amatieru telpu futbola čempionātā dramatiskā mačā neizšķirti nospēlēja "Varavīksne" un "Tosmares kuģu būvētava". Līdz ar to priekšlaikus čempiona titulu sev jau nodrošināja "Liepājas papīra" futbolisti.

Vēl septiņas minūtes pirms otrā puslaika beigām ar 2:1 vadībā bija "Tosmares kuģu būvētava". "Varavīksnes" futbolisti centās atspēlēties, tas viņiem izdevās - mača beigās viņi bija vadībā ar 3:2. Taču tosmariešiem minūti un 31 sekundi pirms spēles beigām izdevās rezultātu izlīdzināt - 3:3.

Čempionāta organizators Jānis Prokners norāda, ka mačs bija izšķirošs. Abām komandām nospēlējot neizšķirti, nu par Liepājas čempioniem jau priekšlaikus kļuvis "Liepājas papīrs", kura kontā ir 12 punkti. Abiem konkurentiem ir pa astoņiem punktiem.

Mačā un par A grupas dienas labāko spēlētāju atzina "Varavīksnes" futbolistu Nauri Dobeli.

Vēl svētdien B grupas spēlē "Nīca" ar 3:1 uzvarēja "Medzi". Par mača un B grupas dienas labāko spēlētāju atzina nīcenieku Elviju Reķēnu.

A grupas spēlē par piekto līdz astoto vietu "Grobiņa" ar 1:3 zaudēja "UPTK". Spēlē par labāko atzina "UPTK" futbolistu Denisu Kazaku.

Vēl "Sport 2000" ar 5:4 uzvarēja "Full Force". Mačā par labāko atzina "Sport 2000" spēlētāju Mārtiņu Gaiķi.

Komentāri 10

...!!!

Liepājniekos abas tabulas ir palabotas. Tikai tur grobiņai un uptk nepareizi rezultāti ielikti

pirms 7 gadiem, 2013.03.03 18:40

!

Nebūtu slikti arī kaut kādas tabulas A un B grupai.

pirms 7 gadiem, 2013.03.03 18:29

Rekurzeme

Atbilde - 1112. Tam nu tiešām nav nekāda sakara.

pirms 7 gadiem, 2013.03.03 18:19

1112

Kā Papīram labas ziņas tā pēc pāris stundām jau raksts iegšā.

pirms 7 gadiem, 2013.03.03 17:28

...!!!

Nu Tosmares komandai vnk veicās. Cik nebija momentu, ka visa zāle noelsās jo veids kā Tosmares vārtsargs glāba komandu bija fantastisks. Savukārt četri sitieni pa Varavīksnes vārtiem - trīs goli. Žēl ka turnīra pē'dejā spēle tikai formalitāte

pirms 7 gadiem, 2013.03.03 17:25