FOTO: "Vaiņodes" handbolisti virslīgas spēlē uzvar ASK/LSPA

PAPILDINĀTS AR BILDĒM. "Vaiņodes" komanda svētdien "SynotTip" Latvijas handbola virslīgas otrā posma 5.-8.vietas grupas spēlē ar rezultātu 31:27 (13:11) savā laukumā pārspēja ASK/LSPA.

"Vaiņodes" komanda spēles septītajā minūtē ieguva vadību un nosargāja to līdz mača beigām, raksta LETA.

Uzvarētājiem ar desmit vārtiem izcēlās Andis Grundmanis, bet astoņi precīzi metieni Oskara Pāvila kontā.

Tikmēr viesiem pa sešiem vārtiem guva Andris Strazds un Mārtiņš Sūnaitis.

Otrā posma 1.-4.vietas grupas turnīra līderpozīcijā ar sešiem punktiem atrodas Dobeles "Tenax", trīs punkti ir Rīgas "Celtniekam", divi Ludzas "Latgols" komandai, bet viens "Ogre"/"Miandum" komandai.

Tikmēr 5.-8.vietas grupas kopvērtējumā "Vaiņodei" ir seši punkti, par punktu mazāk MSĢ/LAT-98 komandai, divi punkti ir "Jūrmalas Sportam", bet viens ASK/LSPA handbolistiem.

Čempionātā vispirms komandas izspēlēja divu apļu turnīru, bet pēc tam tiks sadalītas divos četriniekos - gan pirmais (1.-4.vieta), gan otrais četrinieks (5.-8.vieta) vēlreiz izspēlēs divu apļu turnīru. Pirmajos divos apļos nopelnītie punkti savstarpējās spēlēs līdzi nenāk, bet katrai komandai tiek noteikti sākuma punkti atkarībā no pirmajā posmā izcīnītās vietas. Līdz ar to katra četrinieka pirmā komanda otro posmu uzsāk ar četriem punktiem, otrā komanda ar trim, trešā ar diviem, bet ceturtā komanda ar vienu punktu.

Divas labākās komandas pēc otrā posma automātiski kvalificēsies pusfinālam, bet divas pārējās pirmā četrinieka komandas un divas labākās vienības no otrā četrinieka aizvadīs ceturtdaļfinālu.

Iepriekšējā sezonā par Latvijas čempioniem trešo reizi pēc kārtas kļuva "Tenax", kas šajā pavasarī finālā ar 3-0 pārspēja "Celtnieku".


Pievieno komentāru

Sports