"Vaiņodes" handbolisti svētdien, 25. septembrī, savā laukumā "SynotTip" virslīgas handbola čempionātā cīnījās neizšķirti 20:20 (11:8) ar "Jūrmalas sportu".

Spēles rezultātu atklāja jūrmalnieki, taču drīz vien vadību pārņēma "Vaiņode", ilgāku laiku to arī noturot. Puslaika vidū gan "Jūrmalas Sports" panāca 7:6 un minimālo pārsvaru noturēja septiņu minūšu garumā, bet puslaika izskaņā pārliecinošāk nospēlēja mājinieki, uzvarot pirmās 30 minūtes ar 11:8, vēstīts Latvijas Handbola federācijas mājaslapā.

Otrā puslaika pirmajās deviņās minūtēs Jūrmalas handbolisti laukuma saimniekiem neļāva gūt nevienus vārtus, bet paši izcēlās četrreiz, tādējādi pārņemot vadību – 12:11. Vēlāk viesi pārsvaru palielināja līdz +2 (17:15), bet spēles galotnē tuvāk panākumam bija Vaiņode, kam vairākkārt bija minimāls pārsvars, taču allaž jūrmalnieki atspēlējās.

Mača pēdējās sekundēs mājiniekiem bija vairākas iespējas izraut uzvaru, taču Jurģa Strēļa un Aināra Pāvila metieni mērķi nesasniedza – 20:20.

Pa sešiem vārtiem "Vaiņodes" rindās guva Gatis Taujēns un Ainārs Pāvils. "Jūrmalas sporta" sastāvā rezultatīvākais ar septiņiem vārtiem bija Rolands Ivanovs.

"Vaiņode" virslīgas turnīru uzsāka 23. septembrī izbraukumā ar zaudējumu 26:31 komandai "Ogre/Miandum".