PAPILDINĀTS AR BILDĒM. "Vaiņodes" handbolisti trešdien, 19. oktobrī, Dobelē "SynotTip" virslīgas handbola čempionātā ar 29:35 (16:21) zaudēja Dobeles "Tenax", kas tika pie piektā panākuma tikpat spēlēs.

Jau pirmā puslaika pirmajās 20 minūtēs dobelnieki panāca desmit vārtu pārsvaru (16:6), un, lai arī līdz pārtraukumam ļāva viesiem to sadeldēt uz pusi (21:16), otrajā puslaikā atkal spēja atjaunot +10 (29:19), vēstīts Latvijas Handbola federācijas mājaslapā.

Visā spēlē Dobeles handbolisti uzvarēja ar 35:29. Ansis Bilkštis uzvarētāju labā guva 10 vārtus, zaudētājiem rezultatīvākais ar 14 vārtiem – Oskars Pāvils.