"Vaiņodes" handbolisti svētdien, 13. novembrī, savā laukumā "SynotTip" virslīgas handbola čempionātā nenoturēja pārsvaru pret "Ogri/Miandum", zaudējot minimāli ar 32:33 (16:14).

Mača sākumā vadību uzņēmās "Ogres/Miandum" handbolisti, bet vaiņodnieki 20. minūtē panāca neizšķirtu - 10:10, pēc tam izvirzoties vadībā un pirmo puslaiku uzvarot ar 16:14, vēstīts Latvijas Handbola federācijas mājaslapā.

Otrajā puslaikā "Vaiņode" sasniedza pat piecu vārtu pārsvaru. 47. minūtē viesi rezultāti izlīdzināja - 26:26. Pēc tam vairākkārt rezultāts bija neizšķirts un vadībā bija gan viena, gan otra komanda. "Ogre/Miandum" beigās uzvarēja ar 33:32.

"Vaiņodei" rezultatīvākais ar astoņiem vārtiem bija Andis Grundmanis, bet pa septiņiem vārtiem katrs guva Gatis Taujēns un Oskars Pāvils. Visiem ar deviņiem vārtiem izcēlās Uvis Strazdiņš.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 17. novembra numurā!