Sestdien, 7. oktobrī, Vaiņodes sporta hallē pie pirmās uzvaras "SynotTip" handbola virslīgā tika "Vaiņodes" handbolisti, kas ar 32:28 (14:18) uzvarēja "ASK/LSPA".

Pirms šīs spēles Vaiņode ar vienu punktu atradās pēdējā vietā, bet armijniekiem bija tikai par punktu vairāk. ASK/LSPA arī veiksmīgāk aizvadīja pirmo puslaiku. Tā lielākā daļa aizritēja līdzīgi, bet pēdējo astoņu minūšu laikā armijnieki atrāvās un puslaiku noslēdza ar 18:14, vēstīts Latvijas Handbola federācijas mājaslapā.

Otrā puslaika sākumā ar četriem vārtiem pēc kārtas Vaiņode panāca izlīdzinājumu (18:18). Uz brīdi ASK/LPSA ieguva +2, taču tuvojoties puslaika vidum mājinieki pakāpeniski nosvēra svaru kausus par labu sev. 50.minūtē Vaiņode panāca jau četru vārtu pārsvaru, ko spēja nosargāt līdz spēles beigām – 32:28. Panākums ļāva Vaiņodei pakāpties uzreiz no astotās uz piekto pozīciju. Trīs punkti ir arī Jūrmalas Sportam un MSĢ/LAT-Hertz, bet vaiņodniekiem ir labāka vārtu attiecība.