PAPILDINĀTS AR BILDĒM. "Vaiņodes" handbolisti svētdien, 22. februārī, savā laukumā Latvijas virslīgas handbola čempionāta spēlē ar 28:27 (17:13) uzvarēja komandu "ASK/LU".

"Vaiņodei" rezultatīvākais ar 12 vartiem bija Oskars Pāvils, ar pieciem vārtiem izcēlās Andis Grundmanis. Viesiem rezultatīvākais ar astoņiem vārtiem bija Emīls Reniņš, vēstīts Latvijas Handbola federācijas mājaslapā.

Pirmajā puslaikā vadības grožus savās rokās turēja "Vaiņodes" handbolisti, puslaiku uzvarot ar 17:13. Otrā puslaika sākumā viesi rezultāta starpību samazināja līdz minimumam - 18:19, "Vaiņode" bija spiesta pieprasīt pārtraukumu. Pēc tā "ASK/LU" rezultātu izlīdzināja - 19:19. Pēc tam rezultāts vairākkārt uz tablo bija neizšķirts.

Trīs minūtes pirms spēles beigām jau ar 27:26 vadībā bija "ASK/LU". "Vaiņodes" handbolists A. Grundmanis rezultātu izlīdzināja, bet Kristaps Mickus divas minūtes pirms spēles beigām guva uzvaras vārtus. Pēc tam abas komandas izmantoja pa pārtraukumam, viesiem Kaspars Piševs vēl izpelnījās noraidījumu, bet spēles rezultāts vairs nemainījās.