"Vaiņodes" handbolisti svētdien, 12. februārī, Vaiņodes sporta hallē "SynitTip" Latvijas virslīgas handbola čempionāta otrajā posmā cīņā par piekto līdz astoto vietu ar 25:32 (14:14) zaudēja komandai "MSĢ/LAT-98".

"Vaiņodei" ar deviņiem vārtiem rezultatīvākais bija Oskars Pāvils, bet piecus vārtus guva Normunds Pāvils. Viesiem ar desmit vārtiem izcēlās Raivis Gorbunovs, vēstīts Latvijas Handbola federācijas mājaslapā.

Murjāņu handbolisti vadību ieguva jau pašā spēles sākumā, kad panāca 2:0 un 3:1, vēlāk arī 5:2, tomēr drīz pēc tam mājinieki atbildēja ar četriem vārtiem pēc kārtas, panākot 6:5 savā labā. Puslaika turpinājums aizritēja ļoti līdzīgā cīņā un pirmās 30 minūtes noslēdzās neizšķirti – 14:14.

Otrā puslaika ievadā vadību uz brīdi ieguva Vaiņode, taču tuvojoties puslaika vidum arvien pārliecinošāku sniegumu demonstrēja MSĢ/LAT-98, kas 48.minūtē pēc Raivja Gorbunova metiena panāca jau sešu vārtu pārsvaru – 24:18. Neilgi pirms spēles beigām murjāņiešu atrāviens sasniedza pat +9, bet spēli tika noslēgta ar 32:25. MSĢ/LAT-98 otro uzvara divās spēlēs otrajā posmā, kas ļauj pārņemt vadību otrajā četriniekā, apsteidzot tieši Vaiņodi.

Vaiņodniekiem nākamā spēle būs sestdien, 18. februārī, pulksten 13 Spuņciemā pret "Jūrmalas sportu".