Pagājušās nedēļas nogalē Vaiņodes lidlaukā notika autosprinta sacensību "EVE Ziemas kauss 2017" otrais posms. "FWD" klasē vairāk nekā 20 dalībnieku konkurencē uzvarēja Andris Kairišs, otrais bija Gatis Krūtainis, bet trešo vietu izcīnīja Kaspars Kairišs, vēstīts biedrības "EVE Autosports" mājaslapā.

"RWD" klasē triumfēja Mārtiņš Prūsis, otrais bija Kristaps Lāms, bet trešo vietu ieguva Arvis Valkovskis.

"4WD" klasē nepārspēts palika Toms Anevics, aiz sevis atstājot Uldi Karlovski un Raiti Vīksnu.

"FWD/R" klasē uzvarēja Mārtiņš Sesks, otrais bija A. Kairišs, bet trešais palika K. Kairišs. Tikmēr "RWD/R" klasē ātrākais bija M. Prūsis, aiz sevis atstājot K. Lāmu un A. Valkovski.

"4WD/R" klasē uzvarēja T. Anevics, otrais bija Raivis Aigars, bet trešo vietu izcīnīja U. Karlovskis.

Dāmu klasē otrajā posmā uzvarēja Līga Artemenkova, otro vietu ieguva Laura Baļķīte, bet trešā bija Līga Valdmane.

"4WD Open" klasē uzvarēja U. Karlovskis, otrais bija Jānis Cuders, trešo vietu ieguva Gvido Erķis.

"2WD Open" klasē triumfēja K. Lāms, aiz sevis atstājot M. Prūsi un A. Kairišu.

"EVE Ziemas kausa" izcīņa kopumā notiks piecos posmos, bet kausa kopvērtējuma ieskaitē tiks vērtēti četri posmi.