PAPILDINĀTS AR BILDĒM. "Vaiņodes" handbolisti sestdien, 22. februārī, savā laukumā Latvijas virslīgas handbola čempionāta otrajā aplī ar 16:33 (10:15) zaudēja "Dobeles Tenax".

"Vaiņodei" rezultatīvākais ar četriem vārtiem bija Andis Grundmanis, bet viesiem pa pieciem vārtiem katrs guva Andis Ērmanis un Kristaps Krivmanis, vēstīts Latvijas Handbola federācijas mājaslapā.

Mača sākumā "Dobeles Tenax" guva piecus vārtus pēc kārtas, desmitajā minūtē izvirzoties vadībā ar 9:2. Pirmo puslaiku viesi uzvarēja ar 15:10.

Komentāri 1

joferī vai tieshaam kaa dzekiem iet speele uzreiz vinjus jaamaina nost? Saprotu dazhi ir jaamaina vai vispaar nav jaalaiz laukumaa, bet Grundmanis vispaar, 32 metieni rokaas iemesti varbuut divi, nee sis jau speele, kur veel par vinja kustesanos. Auderam varbuut nav aatrums, bet iemet speeles sakumaa golus triis no vietas, taa nomaina, kaut kaa bija izdeviiba taa iemeta. Paavils vispaar uzgaaja kautkad speeles viduu, saakumaa pat nebija, Nee tur un laiz speeleet tos kas met vislaik garaam, Vai tas ir normaali ?

pirms 7 gadiem, 2014.02.23 00:57