PAPILDINĀTS AR BILDĒM. Ceturtdien, 24. janvārī, Lejaskurzemes novadu meistarsacīkstēs basketbolā pirmajā līgā pie uzvaras tika Vaiņodes novada basketbolisti, bet otrajā līgā uzvarēja Gavieze un "Kraukļi". Neveiksmīgs mačs bija pāvilostniekiem, kuri pret Gaviezi pirmajā ceturtdaļā neguva nevienu punktu - 0:32.

Vaiņodes novada basketbolisti Grobiņas Sporta centrā pirmajā līgā pret Bārtu izvirzījās vadībnā ar 6:0, pēc trim nospēlētājām minūtēm pie pirmā groza tika arī Bārta. Līdz pirmās ceturtdaļas beigām gan spēle izlīdzinājās un ar vienu punktu vadībā bija Vaiņode - 13:12.

Otrajā ceturtdaļā vienu brīdi rezultāts bija neizšķirts - 16:16, bet turpinājumā dominēja vaiņodnieki, kuri pirmo puslaiku uzvarēja ar 33:20, bet pēc trešās ceturtdaļas bija vadībā ar 49:38.

Bārtai pēdējā ceturtdaļā izdevās saasināt spēli, pietuvojoties līdz piecu punktu starpībai - 44:49. Beigās Vaiņodes novada basketbolisti bija pārāki ar 63:57.

Pāvilosta savā laukumā otrās līgas mačā ar 35:107 piedzīvoja sagrāvi pret Gaviezi, informē Pāvilostas sporta metodiķis Aldis Barsukovs. Viņš norāda, ka puiši pamatīgi dabūjuši pa biksēm, jau pēc pirmās ceturtdaļas rezultāts bijis 32:0 viesu labā.

Priekules basketbolisti savā laukumā otrās līgas mačā ar 68:74 zaudēja "Kraukļiem", informē Priekules novada sporta metodiķa vietnieks Raitis Feldmanis.

Grobiņas Sporta centrā nenotika kalendārā paredzētā pirmās līgas spēle starp "Fēniksu" un Nīcu.

Komentāri 18

kurrats

Laikam lasīt kāds nemāk... uz krekla ir EMBŪTE, nevis Vaiņodes novads!!

pirms 7 gadiem, 2013.02.06 21:00

to sdls

nevis Vaiņode ar Bārtu, bet Vaiņodes novads (lasīt vajag mācīties).
Kas nezina - Vaiņodes novadā ir tāda vieta Embūte... un daudzi labākie novada sportisti nāk no turienes, tas jau vairākkārt pierādījies!

pirms 7 gadiem, 2013.01.28 18:08

sdls

klasika, spēlē Vaiņode ar Bārtu, bet uz krekliem Embūte!!! :D vnk burvelīgi :)O

pirms 7 gadiem, 2013.01.25 20:44

to Yao

Sveiks Yao, interesanti ik nedēļas pārlasīt Tavas pārdomas par spēlēm, piekrītu viedoklim par tiesnešiem, nav tur ko daudz vairs apspriest par viņu darbību, galvenais ir spēlēt. Kas attiecas uz spēļu protokoliem, kurus esi piemenējis kā sev pieejamus, vai nebūtu ik pa laikam iespējams,ka Tu viņus ieskenē un augšupielādē, piemēram, www.failiem.lv ,lai pēc tam katrs interesents varētu tos apskatīt. Yao,tā turpināt!!!

pirms 7 gadiem, 2013.01.25 16:15

Bārtai vienam otram vēl jāpamācās noteikumi!!!

pirms 7 gadiem, 2013.01.25 16:12

To Yao

Kurš tad ir tas Dunikas melnā darba darītājs?

pirms 7 gadiem, 2013.01.25 15:19

yao

Kas attiecas uz tiesnešu darbu, tad to es īpaši nevēlos komentēt. Varu pateikt tikai to, ka ir daži lieliski tiesneši un daži ne tik lieliski. Iepriekšējos rakstos pietiekami ticis iztirzāts viņu darbs un varu tam puslīdz pievienoties. Taču galvenais jau nav viņi, bet gan spēle laukumā. Uz to tad arī vērsta mana koncentrācija.
Zinu, ka Bārta nav tajā labākajā sastāvā, tomēr arī tie, kuri iepriekš sildīja soliņu, ir pietiekami apdāvināti ar basketbola prasmēm, lai pierādītu sevi visaugstākajās raudzes amatieru mačos.
To like15: paldies. Grūti ir izsekot līdzi labākajiem no plikas statistikas, kura rodama spēles protokolos. Dažreiz mēs neredzam tā sauktos melnā darba darītājus, un tādi spēlētāji mani uzrunā. Viņi upurē savus individuālos panākumus komandas vārdā. Šadi spēlētāji ļoti augstu kotējas profesionālajā basketbola tirgū, taču nav pietiekami novērtēti zemākā līmenī. Varu atklāt, ka [manā skatījumā] viens no izcilākajiem šāda ampluā spēlētājiem ir Dunikas komandā.
Iespēju robežās centīšos izcelt ne vien komandas, bet arī atsevišķus spēlētājus. Protams, ja to būs pelnījuši.

pirms 7 gadiem, 2013.01.25 12:03

like15

katrā novadā vajadzētus tādus cilvēkus kā yao esmu pensionārs uz spēlēm nevaru aiziet, bet sekoju līdzi rezultātiem! tā tik turpināt, ar lielu interesi lasu tavsu komentārus un gaidu nākamos, ja vēl katrai komandai nosauktu labākaos spēlētājus! nu vispār būtu brīnišķigi!!!

pirms 7 gadiem, 2013.01.25 09:44

asaris

Kraukļi un agresīvi? Aizputes vidusskolas meitenes ir vismaz 2 1/2x agresīvākas, un ne tikai baksetbola laukumā...
Bārta, jā, pērnās sezonas līderu duets šobrīd nespēlē, dažādu iemeslu dēļ, tapēc arī rezultāts samērā likumsakarīgs!
Pāvilosta... nu, šķiet tur dīķis aizsalis jau vairākus gadus, bet ja novadam nav naudu kur likt, kapēc neuzturēt trīs komandas!? :D

pirms 7 gadiem, 2013.01.25 08:23

Sovakar

Vēl šovakar notika divas I līgas spēles Kapsēdes zāle, viena bija starp Grobiņu un Medzi, kur šoreiz pārāki bija Medzes spēlētāji un otra spēle starp Fēniks un Nīcu, kur šoreiz labāka bija Nīca, diemžēl rezultātus precīzi nezinu, bet abās spēlēs gala rezultātā bijusi pacmit punktu starpība.

pirms 7 gadiem, 2013.01.25 00:48

yao

Basketbola apskatnieks, analītiķis, kritiķis, korespondents, statistiķis, kurš ar sirdi ir basketbolā. Uz notiekošo cenšos raudzīties no cita rakursa un mēģinu saskatīt to, ko mazais basketbola cilvēks nespēj. Ar savu redzējumu tad arī padalos šeit.

pirms 7 gadiem, 2013.01.25 00:06

yao

Vēl nesen kāds viedais man pārmeta par to, ka Pāvilostai ar talantu viss kārtībā un problēma meklējama garajā galā. Man liekas, ka pēc šādas atdošanās spēcīgajai Gaviezei ir pārāk pazemojoša. Alda vietā es pieņemtu drastistiskus mērus, lai komandu sapurinātu un vismaz ar cieņu pabeigtu čempionātu. Piekritīsiet, ka neskatoties uz to, ka čempionāts ir tikai savā plaukumā, Pāvilosta ir viens liels apkaunojums mūsdienu Lejaksurzemes basketbolam. Nevajag runāt caur puķēm, bet saukt lietas īstajos vārdos. Neskatoties uz to, ka zaudēts tika vienam no II līgas flagmaņiem, tomēr veids kādā tas tika izdarīts, kaunu nedara nevienam, kurš sevi dēvē par pāvilostnieku.
Man personīgi kārtējās vaimanas ir par Bārtu. Uz šiem puišiem es liku cerības, bet pagaidām izskatās, ka vairs nestrādā novada čempionātā ejošās sadarbības + klibo tā saukto vieglo metienu precizitāte. Šķiet, ka zemāk bārteniekiem nav kur krist, tāpēc tagad tikai uz augšu!
Priekulnieki gan malači, jo beidzot nospēlēja kā komanda, kā viens kulaks! Pret agresīvi spēlējošajiem Kraukļiem tika labi nostrādāts defā un tas bija galvenais vadmotīvs, kādēļ tik labi aizgāja spēle uzbrukumā. Pamatīgi tika aplauzti liepājnieku spārni, jo pašpārliecinātība ir tas, kas viņus raksturoja pirms spēles.
Rīt ir nedēļas pēdējās spēles un pēc tām tad varēsim savilkt kopā galus. Atskatīsimies uz pozitīvo un ne tik pozitīvo aizvadītajā nedēļā. Protams, neiztiksim bez nedēļas MVP nosaukšanas, "Rise and shine", "6th man award" u.c. pārsteigumiem. Stay tuned!
Jūsu yao.

pirms 7 gadiem, 2013.01.24 22:50

BKD

Dīvaini, bet vēl nekādas ziņas nav par Vērgalē notikušo spēli...
Dunikas komanda šajā vakarā ne bez grūtībām tika galā ar Vērgales 2. komandu.
1. ceturtdaļā nospiedošs pārsvars bija Vērgales komandai, tomēr 2. ceturtdaļā Dunika atdzīvojās un uzsāka pakaļdzīšanos! 2. puslaikā Dunika ieguva vadību un skanot spēles beigu signālam varēja svinēt uzvaru ar rezultātu 71:63

pirms 7 gadiem, 2013.01.24 22:49