PAPILDINĀTS AR BILDĒM. "Vaiņodes" handbolisti svētdien, 6. aprīlī, Vaiņodes sporta hallē Latvijas virslīgas handbola čempionāta ceturtdaļfināla pirmajā spēlē ar 29:34 (12:17) zaudēja "Ogrei", sērijā līdz divām uzvarām nokļūstot zaudētāju lomā ar 0:1.

"Vaiņodei" rezultatīvākais ar deviņiem vārtiem bija Oskars Pāvils, septiņus vārtus guva Andis Grundmanis, bet pa trim vārtiem katrs guva Valts Lapiņš, Normunds Pāvils un Kārlis Tiškus. "Ogrei" rezultatīvākais ar astoņiem vārtiem bija Arnolds Straume, sešu vārtus guva Andris Pozņaks, vēstīts Latvijas Handbola federācijas mājaslapā.

Pirmā puslaika vidū "Ogre" guva piecus vārtus pēc kārtas un izvirzījās vadībā ar 8:3, mājinieki atbildēja ar četru vārtu sēriju, 17. minūtē panākot 7:8.Pēc pirmā puslaika "Ogre" bija vadībā ar 17:12.

Otrā puslaika sākumā viesi ieguva septiņu punktu pārsvaru - 20:13, bet sešas minūtes pirms mača beigām "Vaiņode" bija iedzinēju lomā ar 27:29. Pēc tam "Ogre" guva trīs vārtus pēc kārtas - 32:27. Pēc vaiņodnieku pieprasītā pārtraukuma "Ogre" guva vēl divus vārtus - 34:27, bet visā mača uzvarot ar 34:29.

Ceturtdaļfināla sērijas otrā spēle Ogrē būs 12. aprīlī. Ja būs nepieciešama trešā spēle, tā Ogrē notiks 13. aprīlī.

Komentāri 8

7m

mazliet nepaveicās un neapdomāti gājieni, bet nu malači.

pirms 7 gadiem, 2014.04.06 15:13

tups

tomer dazs labs nesaprata, ka iebalsots zvaigznu spele bij tik tamdel, ka komandas biedri aktivi izsutija visiem aicinajumu nobalsot !!! lidz zvaigznem vel talu ko iet! rudis ar nolemtibas sajutu seja vartos, viss skaidrs! kad tos puncisus bikin nodzis, varbut vares izskriet lidzi pretiniekam! loti daudz praktiski viens uz vienu uz atruma rekina tika apspeleti! nu ko, reali jau ta tam ir jabut, 6-8 vieta ir atbilstosa, augstak par dupsi neuzleksi!

pirms 7 gadiem, 2014.04.06 15:43

labs!

ļoti labu iespaidu atstāja mūsu sportisti ,prieks par jums un Zigi.

pirms 7 gadiem, 2014.04.06 17:36

taisnība

taisnība, daudz tika apspēlēti viens uz vienu, netiek līdzi uz kājām un aizsardzībā mazliet par vēlu atgriežas. Bet ko var gribēt, ja reāli ir tikkai viena kombinācija kuru jau spēlē kādu otro sezonu ja nemaldos. kkas mazliet jāpamaina. Bet tā jau labi, Ogrē paņems.

pirms 7 gadiem, 2014.04.06 22:26