Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Vaiņodē bauda ziemas priekus 13

Vaiņodē 24. februārī aizvadīts pasākums, kura laikā ziemas sporta prieku cienītāji varēja slēpot, šļūkt no kalna un piedalīties citās aktivitātēs.

Pasākuma idejas autors un distanču slēpošanas trases veidotājs un uzturētājs - Raimonds Bokums. Janvārī pirmo reizi pēc vairāku gadu pārtraukuma Vaiņodē tika izveidota distanču slēpošanas trase, ar ideju, atjaunot šī sporta veida popularitāti, kā arī Vaiņodes un tuvāko novadu iedzīvotāju aktivitāti.

Nolemts, ka būtu nepieciešams sapulcēt visus slēpotājus, kā arī citus ziemas prieku baudītājus, ar mērķi - kopā izbaudīt vēl pēdējos mirkļus šoziem, jo pēc prognozēm izskatās, ka tuvākajā laikā ilgstoša sala un sniega nebūs.

Pulksten 12:00 bija paredzēta pulcēšanās pie Volsbaha kalna, bet pārsteidzošā kārtā, pirmie interesenti jau bija ieradušies ap plkst.11:00. Tautas slēpošanas startu nedaudz nācās aizkavēt, jo paredzētajā laikā ieradās ļoti maz slēpotāju.

Tiklīdz tika dots starts tautas slēpošanai distanču slēpošanas trasē, rosība uz kalna turpināja pieaugt. Turpmākās stundas laikā uz kalna jau bija ap 25 bērnu, kā arī viņu vecāki, kuri baudīja nobraucienu no kalna ar līdzi paņemtajiem šļūcamrīkiem.

Likās, ka bērniem ir vienalga, vai ir pacēlāju vai nav - kāpa augšā pat vairāk kā desmit reizes, jo galvenais jau bija šis jautrais nobrauciens no kalna.

Jāpiebilst, ka mazajiem pasākuma apmeklētājiem tika dota iespēja pavizināties uz sniega motocikla, kas radīja ļoti lielu pieprasījumu uz šo aktivitāti. Pasākuma laikā bija iespējams sasildīties pie ugunskura, kā arī cienāties ar siltu tēju, kuru pasākuma organizatori sarūpējuši.

Kopumā pasākumu vērtējam kā ļoti labi izdevušos un ļoti ceram, ka arī nākošā gada ziema būs tikpat bagāta ar sniegu un salu, lai varētu turpināt veidot distanču slēpošanas trasi, kā arī organizēt aktivitātes uz Volsbaha kalna.

Toms Bokums

Pievieno komentāru

Komentāri 13

atā ziema! līdz marta beigām tikai plusos ,izņemot dažas naktis.

pirms 7 gadiem, 2013.02.26 21:21

Zobens Trīcpirkstiņš

Ieviņa, brauciet kad vēlaties. Sniegs ir, kalns ir lieliskā kārtībā. Nevajag jau obligāti gaidīt līdz nākošajam pasākumam. Pie kalna ir autolaukums, paķeriet līdz termosā karstu padzērienu un aiziet. Neaizmirstiet par šļūcamajiem pričendāļiem. Cik dzirdēju, nedēļas nogalē sola zem nulles un sniegu. :)

pirms 7 gadiem, 2013.02.26 14:52

Ieviņa

Ja domājat vel šai ziemā kādu publisku pasākumu rīkot,tad iepriekš gan pareklamējiet. Jo gribētos arī mums no Aizputes ar bērneļiem aizbraukt iztrakoties uz kalna. Aizputē gan kalni ir, bet kas rīko nav?

pirms 7 gadiem, 2013.02.26 14:07

Raici,pacēlāju!Raici,pacēlāju! Tu vienīgais to vari!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.02.25 21:27

anonīmajam

Neesi tik dumjš un izsakies skaidrāk, nebūs pārpratumi :)))

pirms 7 gadiem, 2013.02.25 21:06

Smaidis Lateksiņš

Nu tad ko, skatamies kādu laiku sola nākošajā nedēļas nogalē, un braucam uz kalnu! Domāju, ka labākā reklāma ir bildes un cilvēku atsauksmes. Malači.
Braucam visi uz Volzbahu!

pirms 7 gadiem, 2013.02.25 20:53

labs!

drošāk!drošāk! un ziemas prieku tīkotāju netrūks!pat no pilsētas kā 60-70jos.Viss bija labi,tik reklāma nekāda.

pirms 7 gadiem, 2013.02.25 20:08

Anonīmais

Neesi tik gudrs un izsakies pieklājīgāk. Tas, ka ierullē bija domāts pozitīvi!

pirms 7 gadiem, 2013.02.25 19:33

anonīmajam

Pirmā bilde kā bilde...diez ko tu tur pats saujā rullē?

pirms 7 gadiem, 2013.02.25 17:56

liepajnieks

Reklāma par šo pasākumu ļoti vāja,pat rekurzeme to nereklamēja, būtu arī aizbraucis, cik jaunībā kilometru bija noslēpots ap Volsbahu.Bet prieks, ka organizē pasākumus.

pirms 7 gadiem, 2013.02.25 16:14

Martins.

Pēc prognozēm saka, ka marts tomēr būs vēl sniegots un kārtīgi ziemots mēnesis, tā ka uz priekšu, lielāku reklāmu un noorganizē atvadu pasākumu ziemai!

pirms 7 gadiem, 2013.02.25 14:53

Sports