Ceturtdien, 24. martā, Grobiņas Sporta centrā "Priekules" basketbolisti Lejaskurzemes novadu čempionātā basketbolā ar 69:52 uzvarēja tūrisma klubu "Oga". Savukārt "Nīca" Sikšņos ar 85:83 pārspēja "Duniku". Pārcelta tika spēle starp "Gaviezi" un "Kraukļiem".

"Priekules" basketbolisti pēc pirmās ceturtdaļas bija vadībā ar 18:7, bet pirmo puslaiku uzvarēja ar 34:17.  Trešajā ceturtdaļā priekulnieki jau brīžiem bija vadībā ar vairāk nekā 20 punktu pārsvaru, bet pēc trešās ceturtdaļas bija priekšā ar 52:33.

"Oga" pēdējā ceturtdaļā uzsāka pakaļdzīšanos, līdz ceturtdaļas vidum samazinot rezultāta starpību līdz 12 punktiem - 46:58. Pēc paņemtā minūtes pārtraukuma "Priekule" atjaunoja lielāku pārsvaru, uzvarot ar 69:52.

"Nīcai" pret "Duniku" ar 32 punktiem rezultatīvākais bija Toms Leiteris, bet "Dunikai" ar 28 punktiem izcēlās Gatis Jagmins, informē čempionāta galvenais tiesnesis Artūrs Auders. Viņš norāda, ka pēc "Kraukļu" lūguma tika pārcelta spēle starp "Kraukļiem" un "Gaviezi". Tā notiks nākamnedēļ. Līdz ar to netika atrisināta intriga, kam pirmajā aplī tiks sestā vieta, kas turpinās cīņu par medaļām.

Jau zināms, ka pirmā ir "Nīca" un otrā ir "Vērgale". Abas ir iekļuvušas pusfinālā. Trešā vieta pirmajā aplī ir "Dunikai", ceturtā - "Vaiņodei", bet piektā "Priekulei".

Komentāri 12

specssss

Kāds var sīkāk pastāstīt, kā Nīcai var zaudēt 2p, ja pirms tam uzvarēta Gavieze ar 3p, bet vēl pirms tam Vērgalei zaudēts ar 40p? Ņemot vērā citus rezultātus starp šīm minētajām komandām?

pirms 4 gadiem, 2016.03.25 08:36

specam

PPats vari pastastit, ko tu ar so visu domaji?

pirms 4 gadiem, 2016.03.25 09:23

specssss

Problēmas ar sastāvu, nebūšana uz spēli vai kas tāds, ņemot vērā pirmo spēļu rezultātus, 'top3 komandu izkārtojums varēja būt pilnīgi savādāks? Gavieze reāli ir cita līmeņa komanda.

pirms 4 gadiem, 2016.03.25 09:27

???

Dunika būtu uzvarējusi ja Nīcas tiesnesis būtu tiesājis labi nevis tikai pa Nīcu

pirms 4 gadiem, 2016.03.25 17:12

aaa

Jautajums ARTURAM AUDERAM,kapec netika nodrosinaati tiesnesi spele Dunika- Nica,un jaatiesaa bij tiesnesiem no malas kur viens no tiesnesiem nekorekti tiesaaja par labu nicas komandai???/

pirms 4 gadiem, 2016.03.25 21:40

Arčis

Ja gribat tiesnešus kuri prot tiesāt basketu tad dalības maksu trīskāršosim.

pirms 4 gadiem, 2016.03.26 17:13

Buhaščix

Jā, ko gan jūs iedomājaties?! Tiesneši, kas spēles tiesā skaidrā, maksā dārgāk!!!

pirms 4 gadiem, 2016.03.27 01:25

Xs

Neteiktu ka tiesāja pa labu Nīcas komandai, tiesāja vienlidz slikti uz abām pusēm! Tāda štimī kādā viņš bija man liekas viņš neatpazina kura komanda kr Nīca kura Dunika! :D To var pajautāt arī dunikas un nīcas spēlētājiem, neviens negrib lai viņš tiesā

pirms 4 gadiem, 2016.03.25 22:41

ggg

kas tiesāja?

pirms 4 gadiem, 2016.03.27 10:14

Kurš gan tiesā skaidrā?

Tiesnesis bija slavenais Freimaņa kungs, kurš basketbola laukumos Lejaskurzemes čempionātā skaidrā prātā sen nav redzēts, bet tas tā, viss taču ir kārtībā!

pirms 4 gadiem, 2016.03.27 10:30