FOTO: UEFA un LFF inspektē Daugavas stadionu Liepājā 1

Trešdien, 2. decembrī, ar vienas dienas vizīti Liepājā viesojās UEFA un Latvijas Futbola federācijas (LFF) pārstāvji, lai novērtētu stadiona "Daugava" pašreizējo tehnisko stāvokli, kā arī nepieciešamos veicamos darbus stadiona labiekārtošanai, lai tajā teorētiski varētu uzņemt nacionālās izlases oficiālās līmeņa spēles atbilstoši UEFA un FIFA starptautiskajām kvalifikācijas turnīru organizatoriskajām prasībām, informē Latvijas Futbola federācija preses sekretārs Viktors Sopirins.

UEFA pārstāvji UEFA projektu vadītājs Dāvids Petriašvili no Gruzijas (David Petriashvili) un UEFA drošības virsnieks, Beļģijas Futbola asociācijas Stadionu un Drošības komitejas priekšsēdētājs Fernands Mese (Fernand Meese) klātienē sniedza nepieciešamās rekomendācijas, kā arī solīja sagatavot detalizētus priekšlikumus Liepājas Olimpiskā centra stadiona "Daugava" infrastruktūras uzlabošanai.

UEFA pārstāvju vizītes laikā notika arī pieņemšana pie Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja Ulda Seska, kurā piedalījās arī FK “Liepāja” prezidents un Latvijas nacionālās futbola izlases sporta menedžeris Māris Verpakovskis, kā arī pilsētas atbildīgo dienestu vadība.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports