FOTO: Trijos naktī sumina nakts futbola turnīra uzvarētājus 4

Liepājas stadiona "Daugava" rezerves laukumā ar Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes spēlētāju uzvaru noslēdzās Nakts futbola turnīrs uzņēmumiem.

30 komandas sestdien četros pēcpusdienā tika sadalītas piecās apakšgrupās, lai 11 stundu garumā cīnītos tradicionālajā nakts futbola turnīrā.

Par uzvarētājiem kļuva Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes spēlētāji, otro vietu ieguva "Ugunsdzēsēji", bet trešie bija "Latvijas Dzelzceļa" futbolisti, aiz sevis atstājot "MB Betons" vienību.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Spilvens

Diemžēl pasākums ar katru gadu paliek ar vien ne kvalitatīvāks. Ja reiz ir noteikumi, ka komandā var būt dotā uzņēmuma darbinieki, tad tiem noteikumiem ir jāatiecas uz visiem, nevis izņēmums ir "it kā MK betons darbinieki" no kuriem labi ja tāds ir viens,pārējie ir atlasīti no dažādām komandām kuras piedalās Liepājas pilsētas amatieru futbola čempionātā. Tāpat attiecībā uz konkursu, jau otro gadu pēc kārtas tā arī neviens nav vinnējis TV, diez kāpēc? Vai tiešām konkurss ir vērsts uz cilvēku vai drīzāk uz uzpūstu popularitāti? Diemžēl ir vilšanās arī par pirmo trīs vietu ieguvējiem, precīzāk par to apbalvošanu - vai tiešām dāvanas ir motivējošas? Vai precīzāk, dāvanas ir nekādas - bezmaksas iegūtās Red Bull pakas - par kurām organizators nav pat centu samaksājis, diploms un kauss. Aicinu apdomāt, vai nākošgad ir vērts piedalīties šādā pasākumā, kur tiek iekasētas dalības maksas, bet pasākumam nav nekādas vērtības.

pirms 3 gadiem, 2017.05.29 10:09

Ugunsdzeseji

Tiesam, davanas ir nekadas!!! Katru gadu sliktak un sliktak! Katru gadu bija udens uz spelem, tagad neko! Ta nedrikst Janis!

pirms 3 gadiem, 2017.05.29 14:07

Dusmigais

Jā piekritu! Lielākā daļa komandu sastāvi neatbilda noteikumiem, kuros teikts, ka jaspele tikai uzņemuma darbiniekiem.
Kad liepajniekos bija pirmais raksts komentaros ierakstiju vai tiks pieprasiti darba līgumi. Neviens neatbildeja! Jāni tā nevar nolaist pa burbuli tik labu pasākumu!

pirms 3 gadiem, 2017.05.29 14:22

Spilvens

Man šķiet, ka Jānis ir pārtraucis uztraukties vai būs dalībnieki un vairs necenšas kaut kā uzlabot pašu pasākumu, viss paliek tas pats vai nu iet uz leju. Kāpēc lai uztraucas, jo komandas grib piedalīties šādā pasākumā, viņiem ir āķis lūpā, tāpēc Jānis neuztraucas, jo zina, ka dalībnieki būs. Par ūdeni es piekrītu, aizpagājušajā gadā ūdens bija un tas bija ļoti Ok, patiesībā tā ir tikai norma šādā pasākumā.

pirms 3 gadiem, 2017.05.29 20:54

Sports