FOTO: Trešdien turpināsies "Bruģa bumbas" cīņas

Jau šo trešdien, 11. jūnijā, stāvlaukumā pie Liepājas Olimpiskā centra norisināsies otrais šā gada „Bruģa bumbas” čempionāta posms, kas pirmajā posmā kopumā pulcēja 42 komandas. Pieteikšanās ir iespējama pasākuma norises vietā no pulksten 16:15 līdz 17:00. Sākums pulksten 18:00.

Pirmajā posmā kopumā startēja 42 komandas un ļoti iespējams, ka šajā posmā dalībnieku skaits būs vēl lielāks. Vislielāko interesi pirmajā posmā izrādīja „U-99 vīriešu” un „U18 jauniešu” komandas, taču nav izslēgts, ka otrajā posmā sīvāka konkurence tiks sastādīta arī pārējās grupās, informē Mārtiņš Kozlovskis, LOC sporta projektu vadītājs.

U14 vecuma grupā par 1. posma uzvarētājiem kļuva „Fujaki” puiši, savukārt, U18 vecuma grupā nepārspēta palika vienība „Normāls Instruments”. U99 vīriem uzvarētāju gods tika komandai „Opel Kadet”, bet sievietēm par uzvarētājām kļuva „Naktsmaiņa”. Par MIX grupas uzvarētājiem kļuva visiem labi zināmā komanda „Būvsalons”, kuri jau pēdējos gados ir pastāvīgi šīs grupas dalībnieki un izņēmums nebija arī šoreiz.

Atgādinām, ka šogad katrā no pasākumiem par noskaņojumu rūpēsies savs dīdžejs un noslēguma posmā ikvienam dalībniekam būs iespēja nobalsot par sev tīkamāko dīdžeju, kurš galvenajā balvā saņems 100 eiro naudas prēmiju. Turklāt kokteiļbārs „Red Sun Buffet” piedāvās iespēju šim dīdžejam uzstāties kādā no pludmales ballītēm. Pirmajā posmā dīdžeja pienākumus veica DJ Edo un tie, kuri vēlas izmēģināt spēkus nākošajos posmos – droši var sūtīt informāciju uz e-pastu: redsunbuffet@hotmail.lv.

Atgādinām, ka vēl bez basketbola spēlēm pasākumā tiks noskaidrots arī otrs finālists tālmetienu konkursā, kuriem pēdējā posmā būs jācīnās par galveno balvu – jaunu televizoru no „Elektrons & K”.

Vecuma grupas:
U-14 zēni (2000. gadā dzimušie un jaunāki zēni)
U-18 jaunieši (1996. gadā dzimušie un jaunāki jaunieši)
U-99 vīrieši (vīrieši bez vecuma ierobežojuma)
U-99 sievietes (sievietes bez vecuma ierobežojuma)
MIX grupa (komandā spēlē vismaz viena sieviete)

„Bruģa bumba” kalendārs 2014’:
2.posms           11.jūnijs           (LOC posms)
3.posms           28.jūnijs           (BIG FISH posms)
4.posms           9.jūlijs              (LOC posms)
5.posms           23.jūlijs            (t/c BAATA posms)
6.posms           6.augusts         (fitnesaveikals.lv posms)

Dalības maksa: 2 EUR no personas. Pieteikšanās uz LOC posmu iespējama pasākuma norises vietā no pulksten 16:15 līdz 17:00.

Pievieno komentāru

Sports