Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Sumina VIII Latvijas Jaunatnes Olimpiādes labākos Liepājas sportistus

Otrdien, 27. augustā, koncertzālē “Lielais dzintars” tika sumināti VIII Latvijas Jaunatnes Olimpiādes labākie Liepājas sportisti. 

Olimpiāde no 5. līdz 7. jūlijam Jelgavā pulcēja gandrīz 2800 jauniešus sacensībām 31 dažādā sporta veidā, savā starpā sadalot 244 medaļu komplektus. Liepājas pilsētas jaunie sportisti kopumā izcīnīja 43 medaļas t.sk. 16 zelta, 12 sudraba un 15 bronzas, informē Liepājas pilsētas Domes Sporta pārvaldes sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītājs Mārtiņš Kirma.

Atzinības par jauniešu sniegumu VIII Latvijas Jaunatnes Olimpiādē pasniedza Liepājas pilsētas Domes priekšsēdētāja vietnieks kultūras un sporta jautājumos Atis Deksnis, izsakot pateicību arī treneriem un sportistu vecākiem: “Liepāja ir sporta galvaspilsēta ar lielo burtu. Šeit cilvēki mīl sportu, kā jūsu – jauno sportistu –, tā arī treneru sniegums un rezultāti tam ir pierādījums, Liepājas pilsētas vārdā saku paldies sportistiem par mērķtiecību, treneriem paldies par ieguldījumu, un vecākiem paldies par atbalstu īstajos brīžos. Pilsēta jums var nodrošināt sporta infrastruktūru, atbalstu un iespējas, bet jūs esat tie, kuri šo potenciālu var izmantot un pārvērst lieliskos profesionālos sniegumos.”

Tenisa sacensībās 5 medaļas (4 zelta, 1 sudraba):
• Elza Tomase (vienspēles) - 1. vieta
• Alise Vindiga (vienspēles) - 2. vieta
• Elza Tomase un Alise Vindiga (dubultspēles) - 1. vieta
• Dāvids Špaks (vienspēles) - 1. vieta
• Dāvids Špaks, Dāvis Rolis (dubultspēles) - 1. vieta
• Kārlis Vēberis (vienspēles) - 4. vieta
• Didzis Vārna un Kārlis Vēberis (dubulstpēles) - 4. vieta
Treneri – Daņils Kozlovs, Ina Kublačova, Evija Reinfelde un Olga Bordjugova

Brīvās cīņas un grieķu romiešu cīņu sacensībās 12 medaļas (5 zelta, 3 sudraba un 4 bronzas)
:• Anda Jansone – Cīņa - brīvā cīņa (līdz 53kg) - 3. vieta
• Daniels Arejevs – Cīņa - grieķu-romiešu cīņa (līdz 92kg) - 3. vieta
• Vadims Komisarovs – Cīņa - grieķu-romiešu cīņa (līdz 80kg) - 1. vieta
• Maksims Hmeļovs – Cīņa - grieķu-romiešu cīņa (līdz 71 kg) - 2. vieta
• Artjoms Mūrnieks – Cīņa - grieķu-romiešu cīņa (līdz 71 kg) - 1. vieta
• Edgars Laugalis – Cīņa - grieķu-romiešu cīņa (līdz 65kg) - 1. vieta
• Kristiāns Ivanovs  – Cīņa - grieķu-romiešu cīņa (līdz 55kg) - 3. vieta
• Ņikita Belous – Cīņa - grieķu-romiešu cīņa (līdz 55kg) - 2. vieta
• Dāvids Dvīnis – Cīņa - grieķu-romiešu cīņa (līdz 51 kg) - 1. vieta
• Dāvids Dvīnis – Cīņa - brīvā cīņa (līdz 51 kg) - 2. vieta
• Kaspars Bondarenko – Cīņa - grieķu-romiešu cīņa (līdz 48kg) - 1. vieta
• Kaspars Bondarenko – Cīņa - brīvā cīņa (līdz 48kg) - 3. vieta
• Lāsma Jarute – Cīņa - brīvā cīņa (līdz 53kg) - 4. vieta
• Deniss Ļegoņkovs – Cīņa - grieķu-romiešu cīņa (līdz 80kg) - 5. vieta
• Aleksandrs Dolotovs – Cīņa - grieķu-romiešu cīņa (līdz 65kg) - 4. vieta
• Marks Koļesņiks – Cīņa - grieķu-romiešu cīņa (līdz 60kg) - 5. vieta
• llja Knišenko – Cīņa - grieķu-romiešu cīņa (līdz 60kg) - 4. vieta
• Kirils Propošins – Cīņa - grieķu-romiešu cīņa (līdz 51 kg) - 6. vieta
• Maksims Miļus – Cīņa - grieķu-romiešu cīņa (līdz 48kg) - 5. vieta
Treneri – Karalina Tjapko, Jānis Rērihs, Viktors Livdāns,  Jevgeņijs Koļcovs un Vitālijs Stebļinskis

Peldēšanā 1 bronzas medaļa
:• Natans Vorobeičiks (100m brīvais stils) - 3. vieta
Treneri – Tīna Korbane

Džudo 5 medaļas (1 zelta, 1 sudraba un 3 bronzas):
• Aleksandrs Bubnovs (līdz 90kg) - 3. vieta
• Maksims Duinovs (līdz 81 kg) - 1. vieta
• Igors Medvedevs (līdz 60kg) - 3. vieta• Ivans Mihaļovs (līdz 55kg) - 3. vieta
• Jaroslavs Petrovs (līdz 50kg) - 2. vieta
• Ivans Maslakovs (līdz 73kg) - 5. vieta
Treneri – Vladimirs Ševkovs un Vaclavs Jaževičs

Boksā 1 bronzas medaļa:
• Jegors Mamaševs (līdz 64kg) - 3. vieta
• Kristaps Pučkovs (līdz 52kg) - 5. vieta
• Igors Jegri (līdz 56kg) - 5. vieta
• Ruslans Mazurenko (līdz 60kg) - 5. vieta
• Marks Kozlovs (līdz 64kg) - 5. vieta
• Danila Čilingirjans (līdz 69kg) - 5. vieta
Treneri – Nikolajs Janovičs, Raitis Mičulis un Kārlis Knitners

Sporta vingrošanā 1 zelta medaļa:
• Anna Ločmele – Atbalsta lēcieni - 1. vieta
• Anete Retere – Atbalsta lēcieni - 4. vieta
• Anete Retere – Līdztekas - 4. vieta
Treneri – Irina Daņilova, Larisa Roslova un Nikita Getmans

Jauniešu komandai 3x3 basketbolā 1 bronzas medaļa:
• Alans Šterns
• Rihards Dzērve
• Alekss Dāvids Jurevičus
• Arturs Henrijs Vuciņš
Treneris – Arvis Steckis

Vieglatlētikā 9 medaļas (3 zelta, 3 sudraba un 3 bronzas):
• Amanda Radava – 400m(S,U18) - 3. vieta
• Amanda Radava – 400m barjeras(S,U18) - 2. vieta
• Dmitrijs Ļašenko – 400m(V,U18) - 2. vieta
• Dmitrijs Ļašenko – 400m barjeras(V,U18) - 1. vieta
• Aleksandrs Mironovs – 800m(V,U18) - 3. vieta
• Aleksandrs Mironovs – 1500m(V,U18) - 1. vieta
• Artjoms Sitņuks – 2000m kavēkļu skrējiens(V,U18) - 2. vieta
• Liepājas pilsētas komandas stafete jaunietēm (Amina Askarova, Sendija Matušonoka, Amanda Sobinova, Amanda Radava) - 3. vieta
• Liepājas pilsētas komandas stafete jauniešiem (Aleks Uļjanovs, Dmitrijs Ļašenko, Aleksandrs Mironovs, Guntris Stepiņš) - 1. vieta
• Amina Askarova – 400m barjeras (S,U18) - 4. vieta
• Anna Ķēniņa – 800m (S,U18) - 6. vieta
• Megija Zabe – 1500m (S,U18) - 6. vieta
• Sendija Matušonoka – Šķēpa mešana (S,U18) - 4. vieta
Treneri – Vjačeslavs Goļinskis, Daiga Stumbre un Diāna Lauva

Airēšanas slalomā 5 medaļas (1 zelta, 3 sudraba un 1 bronzas)
:• Elīza Šēfere – Airēšanas slaloms (K-1) - 2. vieta
• Annija Glezere – Airēšanas slaloms (K-1) - 3. vieta
• Helēna Rozentāle – Airēšanas slaloms (C-1) - 2. vieta
• Ivo Kurvins – Airēšanas slaloms (K-1) - 1. vieta• Bruno Vēbers – Airēšanas slaloms (C-1) - 2. vieta
• Helēna Rozentāle – Airēšanas slaloms (K-1) - 5. vieta
• Ralfs Maisiņš – Airēšanas slaloms (K-1) – 5. vieta
Treneri – Aigars Auznieks un Juris Kurvins

Riteņbraukšanā 3 medaļas (1 zelta, 1 sudraba un 1 bronzas):
• Marta Petkus – 50km grupas brauciens - 1. vieta
• Marta Petkus – 10km individuālais brauciens - 2. vieta
• Marta Petkus – MTB Riteņbraukšana - 3. vieta
• Rauls Gūtmanis – 50km grupas brauciens - 6. vieta
Treneri – Juris Vilmanis

Mākslas vingrošana:
• Nikola Vasiļjeva – Individuālās sacensības daudzcīņā, aukla - 5. vieta
• Polina Račkovska – Individuālās sacensības daudzcīņā, vāles - 5. vieta
Trenere – Tatjana Ņikitina

Burāšana:
• Klāvs Kaupa – Blc Techno 293 OD (one design) - 5. vieta
Treneri – Jānis Jēkabsons

Taekvando:
• Sanija Krista Kalniņa – Taekvando (no 49 līdz 55 kg) - 5. vieta
Treneri – Anna Prudņikoviča un Nikolajs Sarokins

Loka šaušana:
• Raivo Rosvalds – Individuālās sacensības - 5. vieta
Treneris – Jānis Bružis

Badmintons:
• Gustavs Dāvids Brečs – Vienspēles - 5. vieta
Treneris – Aigars Brečs

Galda tenisa komandu sacensībās izcīnīta viena piektā vieta:
• Keita Laimiņa
• Lučija Dudkina
• Sanija Kibelko
Trenere – Rasma Freiberga

Jauniešu komandai volejbolā izcīnīta sestā vieta:
• Evelīna Vītola
• Alise Možeika
• Megija Dambrehte
• Madara Zabīte
• Adelīna Audere
• Anastasija Šarakova
• Agneta Plāciņa
Treneri – Gints Juriks un Inguna Valdmane

Jauniešu komandai pludmales volejbolā izcīnīta piektā vieta:
• Dana Ažēna
• Ieva Valdmane
Treneres – Inga Čandere un Inguna Valdmane

Jauniešu komandai futbolā izcīnīta sestā vieta:
• Rihards Anrijs Bernāts
• Rūdolfs Ziemelis
• Pēteris Džeriņš
• Ralfs Kragliks
• Markuss Ķēde-Ķēdža
• Niks Sliede
• Kristers Volkovs
• Markuss Maksims Alpēns
• Klāvs Lauva
• Arturs Navicks
• Krists Jurjevs
• Gustavs Riekstiņš
• Gunārs Lapiņš
• Daniels Saliņš
• Alekss Andersons
• Maksims Fjodorovs
• Dāvids Družiņins
• Ivo Gaučis
• Rojs Nils Sprūde
• Ričards Dāvids Ceds
• Kārlis Pikšens
• Klāvs Bethers
• Gustavs Krists Šukste
Treneri – Rolands Pocjutis un Aleksandrs Daņilovs

Kopumā no Liepājas dalībai Latvijas Olimpiādē tika pieteikti 189 sportisti, no kuriem 75 - jaunietes, 114 – jaunieši. 

Latvijas Jaunatnes Olimpiāde ir valsts mēroga sporta sacensības, kurās piedalās novadu un republikas nozīmes pilsētu komandas ar mērķi noteikt labākos Latvijas jaunos sportistus un sportiskākās pašvaldības 29 vasaras Olimpisko spēļu sporta veidos, kā arī skvošā un orientēšanās sportā. Vienlaikus sportisti vairākos sporta veidos sacentās par tiesībām pārstāvēt Latviju Eiropas Jaunatnes vasaras Olimpiādē, kas šā gada vasarā notiks Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku.

Pievieno komentāru

Sports