FOTO: Sumina labākos Rucavas pamatskolas un Grobiņas sākumskolas sadraudzības turnīrā šahā

Otrdien, 23. maijā, Grobiņā notika Grobiņas sākumskolas un Rucavas pamatskolas sadraudzības turnīrs šahā, kurā katru skolu pārstāvēja 18 šahisti.

Pirms sākās sacensības katram ciemiņam tika izlozēts draugs no Grobiņas sākumskolas, kuram pienākums bija spēļu starplaikos parādīt ciemiņam , kur atrodas kafejnīca, kā arī iepazīstināt ar skolu, jo rucavnieki ikdienā mācās salīdzinoši mazākā skolā ( ap 70 skolēni) , savukārt Grobiņas sākumskolas un Grobiņas ģimnāzijas apvienotajā ēkā kopā ir vairāk nekā 600 skolēni.Viscentīgāk šo uzticēto pienākumu no grobiņniekiem izpildīja 2b.klases skolēns Gustavs Ciemess, informē Grobiņas sākumskolas šaha pulciņa vadītāja Rudīte Bērziņa.

Finišā visi šahisti pulcējās skolas ēdamzālē un mielojās ar rucavnieku dāvāto gardo kliņģeri un grobiņnieku sarūpētajiem našķiem. Katram sacensību dalībniekam tika dāvāta speciāla draudzības grāmatzīme ar abu skolu fotogrāfijām. Spēles bija priekam. Grobiņas sākumskolas direktore Laila Urbāne ar skaistiem diplomiem no katras skolas apbalvoja labākos. Diplomus saņēma daudzi šahisti par skaistām spēlēm.

No Rucavas pamatskolas no 4 spēlēm 3 uzvaras bija SANIJAI DEJUS, GUNDEGAI SPUREI, EDGARAM GRIGAITIM, 2 uzvaras RENĀTEI FREIMANEI.

No Grobiņas sākumskolas no 4 spēlēm 4 uzvaras bija MADARAM PODNIEKAM, TOMAM PULKSTENAM, TĀLRĪTAM PUJĒNAM, GUSTAVAM CIEMESAM, EDUARDAM VĀRNAM, KRISTIANAM KULPEM, ALEKSANDRAM RUPERTAM, 3,5 punkti IVARAM RITENIM, 3 punkti ĒRIKAM APENĪTIM, KRISTAPAM EGLĪTIM, JONATANAM KULPEM, LĪVAI BARDULEI.

Pievieno komentāru

Sports