Ar Rīgā studējošā liepājnieka Māra Freiberga uzvaru sestdien, 29. martā, Liepājas Olimpiskajā centrā noslēdzās Liepājas atklātais čempionāts galda tenisā. Dāmu sacensībās toni noteica Lietuvas jaunās galda tenisistes.

Liepājas atklātais čempionāts galda tenisā izdevās. Tajā piedalījās 25 vīru un 15 sievietes. Tas nav maz, vērtē čempionāta organizatore Rasma Freiberga.

Vīriešu turnīrā līdz finālam aizcīnījās liepājnieks Roma Mineiķis un Rīgā studējošais liepājnieks Māris Freibergs. Saspringtā cīņā ar 2:0 vadību ieguva R. Mineiķis, bet beigās par Liepājas čempionu ar 3:2 kļuva M. Freibergs.

Sieviešu turnīrā pārākas par vietējām dalībniecēm Liepājas atklātajā čempionātā bija jaunās lietuvietes. Par Liepājas čempioni kļuva Mirga Kuraitite, kura finālā pārspēja vēl vienu kaimiņvalsts jauno talanti. Trešo vietu ieguva liepājniece Dace Štammere, kura ar 3:0 uzvarēja rucavnieci Ilvu Baltuti.