FOTO: Soms Kosti Raesola triumfē minigolfa sacensībās "Liepāja Open 2014"

Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu laukumos jau otro gadu pēc kārtas aizvadīts starptautiskais minigolfa turnīrs "Liepāja Open 2014". Šogad tajā uzvarēja somu minigolferis Kosti Raesola.

Šoreiz turnīrā piedalījās trīs valstu pārstāvji – līdzās mājiniekiem un Liepāju iecienījušajiem somiem, pirmo reizi bija ieradies kupls desants ar labākajiem Polijas spēlētājiem – seši pārstāvji.  Kopumā turnīrā startēja 21 minigolferis, vēstīts Liepājas minigolfa kluba "Līva" mājaslapā.

K. Raesola vadību neatdeva līdz pat sacensību beigām, viņš lieliski un vienmērīgi aizvadīja arī sacensību otro dienu un kļuva par Grand Prix ieguvēju ar izcilu vidējo rezultātu – 20,0.

Īpašu uzslavu ir pelnījis pērnā gada uzvarētājs Mārtiņš Vilmanis, kurš kā pirmais Latvijas spēlētājs Liepājas Olimpiskā centra laukumos nospēlēja absolūto rezultātu (18), un pelnīti ierindojās otrajā vietā ar lielisku vidējo rezultātu 21,6.

Īsta drāma norisinājās cīņā par bronzu. Pēc lieliski nospēlētā septītā apļa (20) trešajā vietā izvirzījās liepājnieks Uģis Voicišs, par diviem punktiem apsteidzot somu Pasi Aho, kurš nospēlēja savu sliktāko apli turnīrā – 28.

Taču sāpīga neveiksme pēdējā aplī (27) liedza Uģim kāpt uz pjedestāla. Nedaudz uzlabojot spēli, pēdējā aplī (24), soms atkaroja bronzu. Viņš arī pērn ieguva trešo vietu.

Jāuzteic arī liepājnieku U. Voiciša izcīnītā ceturtā vieta. Viņam tikai viens punkts pietrūka līdz bronzas medaļai. Savu labāko rezultātu karjerā sasniedza Dairis Šinkevičs, viņš ierindojās piektajā vietā, divus punktus atpaliekot no trešās vietas.

Junioru klasē uzvarēja Klāvs Kalniņš. Dāmām uzvarēja Latvijas čempione, liepājniece Evelīna Brikmane, kura arī uzrādīja vairākus augstvērtīgus rezultātus.

Senioru grupā triumfēja Verners Kiršs.

Pievieno komentāru

Sports