FOTO: Sacensības "Mani pirmie starti martā" Grobiņā izpelnās lielu loka šāvēju atsaucību 4

Sestdien, 7. martā, Grobiņas Sporta centrā saimniekoja loka šāvēji - jaunatnes loka šaušanas sacensībās "Mani pirmie starti martā" piedalījās 74 dalībnieki no visas Latvijas. Panākumi neizpalika arī Grobiņas novada kluba "Curland", Kazdangas kluba "Bandavas strēlnieki" un Aizputes pārstāvjiem .

Atsaucība ir milzīga, sacensību laikā vērtē "Curland" vadītājs Ģirts Kauliņš. Viņš norāda, ka noslēgumā labi vārdi tika saņemti arī no sacensību galvenā tiesneša, Latvijas Olimpiskā loka šaušanas izlases vecākā trenera un Loka Šaušanas federācijas ģenerālsekretāra Eduarda Lapsiņa. Viņš atzinis, ka "Curland" strauji progresē.

Savās klasēs par uzvarētājiem kļuva: Kaspars Luters, Kaspars Borgs, (abi no "Curland"), Līva Freimane, Edgars Gansons (abi no "Archery Liepāja"), Daniels Zitmanis-Zihmanis ("Bandavas strēlnieki").

Otrās vietas ieguva: Egons Viljumsons, Dagnija Zitmane-Zihmane, Igors Kļava (visi no "Bandavas strēlniekiem"), Arturs Bublauskis, Kārlis Riekstiņš, Kintija Laima Trinkuna (visi no "Curland").

Trešās vietas ieguva: Valdis Krūze ("Bandavas strēlnieki"), Renāte Eidiņa ("Archery Liepāja"), Kārlis Gertners (Aizpute). Visus rezultātus skatīt šeit.

Vairāk par sacensībām un E. Lapsiņa vadīto semināru Grobiņā lasiet "Kursas Laika" 9. marta numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Eva

Paldies korespondentam par aktuāla pasākuma atspoguļošanu.
Labas bildes, smaidīgi cilvēki!

pirms 5 gadiem, 2015.03.08 10:26

Renārs

Biju aizvedis savu puiku, bēdīgi, nav ekipējuma ar ko iemēģināt, bija viens, kas savus aizsargus deva un cimdu kaut arī pa lielu bija. Pat savu loku deva iemēģināt, kuru laikam arī iebojājām. Savas bultas deva, vienu pat salauzām, gribēju samaksāt, bet atteicās, teica ka kam negadās. Patīkami ka ir kāds, kas apstāsta un parāda...... Bija protams iesācēja loks, bet bojāts kaut kāds turētājs.

pirms 5 gadiem, 2015.03.08 21:05

Raimonds

Pamēģināt jau ir labi! Bet interese ir, tad vajag pamēģināt nodarboties mazliet nopietnāk un ja viss sanāk tad radīsies arī loks, bultas un viss pārējais.... Nu jau klubi 10 km rādiusā ir vismaz 3.... lai veicas!

pirms 5 gadiem, 2015.03.11 22:57

Sports