FOTO: "Rietumu līgā-Kurzemes radio" līgā spēlēs gan savā laukumā, gan dosies izbraukumā

"Pāvilostas novada" un "Liepājas lauvu/LSSS" basketbolisti turnīrā "Rietumu līga - Kurzemes radio" līga šonedēļ spēlēs savā laukumā, bet "LPPP/Nīcai" būs mačs izbraukumā.

Ceturtdien, 9. februārī, pulksten 20 Vērgalē spēlēs “Pāvilostas novads” un “viss.lv Kandava”. Piektdien, 10. februārī, pulksten 20.30 Liepājas Olimpiskajā centrā sacentīsies “Liepājas lauvas/LSSS” un “Talsi”. “LPPP/Nīca” sestdien, 11. februārī, pulksten 19 izbraukumā spēlēs pret “Kandavu”, vēstīts līgas mājaslapā.

"Pāvilostas novads" pirmdien, 6. februārī, izbraukumā ar 62:75 zaudēja Kazahstānas komandai “Barsy Atyrau”. "Pāvilostas novadam" rezultatīvākais ar 24 punktiem bija Mārtiņš Lūsis.

"LPPP/Nīca" 4. februārī savā laukumā kazahus uzvarēja ar 71:68. Nīceniekiem rezultatīvākais ar 24 punktiem bija Mārtiņš Kravčenko. Savukārt "Liepājas lauvas/LSSS" dienu iepriekš Kazahstānas komandu uzvarēja ar 81:51. Liepājniekiem rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Edvarts Kārlis Garoza, bet 17 punktus guva Pauls Kārlis Lasmanis.

Turnīra tabulā ar 14 punktiem vadībā ir "viss.lv Kandava", otrajā vietā ir "Liepājas lauvas/LSSS" (12), bet ar desmit punktiem seko "Tukums", "Barsy Atyrau" un "Pāvilostas novads". "LPPP/Nīcas" kontā ir astoņi punkti, kas astoņu komandu konkurencē pagaidām vienību ierindo sestajā pozīcijā.

Pievieno komentāru

Sports