FOTO: Rallisti "Kurzemes" jubilejā sacenšas ar katamarāniem, Svilis izraisa avāriju 1

Trešdien, 26. augustā, Liepājas Tirdzniecības kanālā pie atpūtas centra "Libava", Ātruma festivāla - rallija "Kurzeme 2015" priekšvakarā rallisti un ūdens motosportisti sacentās neierastā disciplīnā - braukšanā ar katamarāniem.

Kanāla malā pulcējās daudz interesentu, lai redzētu, kā sportistiem veiksies braukšanā ar "Volkswagen Beetle" katamarāniem. Lielākās ovācijas izpelnījās otrais brauciens, kad Mārtiņš Svilis ieblieza pa sāniem titulētā Liepājas ūdens motosportista Ērika Ķiepes - Kipges ekipāžai, kura tobrīd bija vadībā. Gala rezultātā liepājnieka katamarāns tika sagriezts un līderpozīcijas zaudētas.

Savus spēkus katamarānu braukšanā pārbaudīja gan "LMT Autosporta akadēmijas" braucēji, gan autosportists Māris Neikšāns un citi sportisti. Savu meistarību neierastajā disciplīnā nodemonstrēja leģendārais krievu rallists Staņislavs Grjazins, kurš savā braucienā uzvarēja. Viņš sestdien piedalīsies arī Ralliju leģendu cīņā.

No malas it kā vienkāršā braukšana ar katamarāniem prasīja daudz spēka. Rallija "Kurzeme" direktors Uldis Hmieļevskis dalībniekiem piedāvāja fināla braucienus, bet rallisti no tiem atteicās.

Ātruma festivāls - rallijs "Kurzeme 2015" ceturtdien, 27. augustā, Kalvenē sāksies ar testa ātrumposmu. Tas notiks no pulksten 18 līdz 21.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports