FOTO: Punkti sadalīti "Bruģa bumbas" čempionāta otrajā posmā

Sestdien, 1. jūlijā, Liepājā pie tirdzniecības nama “Kurzeme” noslēdzās “Bruģa bumbas” čempionāta 2. posms.
 
“Bruģa bumbas” čempionāta ielu basketbola turnīra sacensībās piedalījās kopumā 17 komandas, U99 vīriešu grupā piedalījās 8 komandas. Kā norāda organizatori, tad daudzi bija nobijušies no solītā lietus un negaisa, bet stiprākie atnāca un ieguva punktus, lai varētu cīnīties par vērtīgo kopvērtējumu. Ielu futbola turnīrā piedalījās 8 komandas, informē Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes projektu vadītājs Kaspars Rolavs.

Ielu basketbola turnīra gaitā pierādījās, ka spēcīgās U99 komandas nevar attiekties pavirši pret jaunākajiem U99 grupas konkurentiem, kuriem spēles sākumā ir 3 punktu handikaps, lai beigu beigās dažādu sīku kļūdu rezultātā nenāktos piekāpties. Arī šoreiz tika aizvadītas sīvas cīņas ar vairākām traumām, kuras veiksmīgi apkopa medicīnas personāls.

Pirms noslēdzošā posma gan vēl nav skaidrības par uzvarētājiem, jo gan U99, gan MIX/Siev. grupās pirmās divas vietas ir ar vienādu punktu skaitu, kā arī trešās vietas min uz papēžiem, viegli iejaucoties balvu un titulu sadalīšanā. U13 vecuma grupā pirmās divas vietas ir stabili atrāvušās, lai gan arī šeit vietu sadalījums vēl var mainīties.

Arī šoreiz norisinājās “Elektrons-K” trīs punktu metienu konkurss, kur tika noskaidrots trāpīgākais tālmetienu snaiperis, lai 3. posma finālā cīnītos par galveno balvu - televizoru. Dalībnieki arī pierādīja savu meistarību “Lukoil Skills Challenge”, lai 5. augustā cīnītos par ievērības cienīgu balvu no čempionāta atbalstītāja “Lukoil”.

5. augustā pie tirdzniecības nama "Kurzeme" norisināsies Liepājas vasaras ielu basketbola un futbola čempionāta "Bruģa bumba 2017" čempionāta noslēdzošais posms.

“Bruģa bumbu” organizē Liepājas pilsētas domes Sporta pārvalde sadarbībā ar biedrību „KV un LP”, kā arī atbalstītājiem. Detalizētāka informācija par sacensībām atrodama mājaslapas liepajassports.lv amatieru sporta sadaļā „Bruģa bumba”.

Pievieno komentāru

Sports