FOTO: Pēc rallija "Kurzeme 2013" putekļainās pirmās dienas vadībā izvirzās Georgs Gross 1

Pēc rallija "Kurzeme 2013" pirmās dienas, kurā sportistiem ļoti putekļainos ceļos bija jāveic septiņi ātrumposmi, vadībā izvirzījās sacensību galvenais favorīts, igaunis Georgs Gross.

G. Gross gan arī kļūdījās sacensību pirmajā dienā, ceturtajā ātrumposmā puteķļos vienā no līkumiem aizbraucot taisni un zaudējot saviem sīvākajiem konkurentiem, taču kopumā "Kurzemes" galvenais favorīts pirmo dienu aizvadīja pārliecinoši.

8,68 sekundes no viņa atpaliek igaunis Egons Kaurs, bet trešais ir igaunis OTs Tanāks. Viņš G. Grosam zaudē 10,35 sekundes.

Ļoti ātrs sacensību pirmajā dienā bija krievu braucējs Aleksejs Lukjaņuks, kurš pēc pirmās sacensību dienas reāli bija otrs ātrākais, G. Grosam zaudējot vien 4,82 sekundes, tomēr pirms pirmā ātrumposma ekipāža sešas minūtes nokavēja ierašanos laika kontrolē, kam sekoja rezultātam pieskaitīta viena soda minūte un dienas beigās – 10.vieta, informē Ātruma festivāla preses sekretāre Linda Brūdere.

Pirmā diena noslēdzās ar igauņu pārākumu, jo pirmajā sešniekā ir tikai šīs valsts pārstāvji, aiz labāko trijnieka seko Martins Kangurs, Sīms PLangi un Timmu Kerge.

Labākais no latviešiem pēc pirmās dienas ir Mārtiņš Svilis, kurš ir astotajā pozīcijā, sev priekšā palaižot Vasīliju Grjazinu.

Rallijs "Kurzeme 2013" sestdien turpināsies ar ātrumposmiem Nīcas un Rucavas pusē, kā arī Vecpilī un tās apkaimē.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

PZD

Noskatījos pirmās 7 bildes un apnika. Kāda jēga no reportāžas, kurā vienkārši mehāniski klikšķina visas mašīnas vienā un tai pašā vietā?Tā taču nav videokamera, bet fotoaparāts!

pirms 7 gadiem, 2013.08.31 17:50

Sports