FOTO: Pēc negaisa šodien turpināsies Eiropas čempionāts vindsērfingā

PAPILDINĀTS AR BILDĒM UN INFO. Vindsērfingisti gaida, kad pāries negaiss, lai trešdien, 14. augustā, Liepājas pludmalē varētu turpināt Eiropas čempionātu vindsērfingā "Formulas" klasē.

Sacensībām trešdien vajadzēja turpināties pulksten 10, taču Liepājā sācies negaiss. Kad tas pāries, Eiropas čempionāts turpināsies. Šodien pirmais brauciens varētu notikt ap pulksten 11, prognozē sacensību organizators Jānis Jēkabsons.

Ap pulksten 11 negaiss bija beidzies, taču nebija piemērots vējš, un sportisti bija spiesti raudzīties jūrā, gaidot labākus laikapstākļus, novēroja portāls.

Otrdien, 13. augustā, vindsērfingistiem bija piemēroti apstākļi Liepājas pludmalē, pēcpusdienā tika aizvadīti trīs braucieni.

Kopvērtējumā pēc trim braucieniem vadībā ir autrālietis Stīvs Alens, otrajā vietā ir šā gada pasaules čempions nīdrlandietis Kaspers Būmans, trešajā vietā atstājot poli Mihalu Polanovski.

Ceturtajā vietā ir liepājnieks Jānis Preiss, 10. pozīcijā ir liepājnieks Jānis Rencis, bet 32. vietā ir liepājnieks Kristaps Keidāns.

Uz Eiropas čempionātu Liepājā ir ieradušies 55 dalībnieki no 14 valstīm.

Pievieno komentāru

Sports