Svētdien, 30. aprīlī, Aizputē, Misiņkalna mototrasē, Latvijas čempionāta otrajā posmā solo klasēm tomēr uz starta neizgāja pašreizējais pasaules čempionāta motokrosā "MX2" klases līderis Pauls Jonass.

P. Jonass bija apaukstējies, tāpēc kopā ar savu ārstu pieņēma lēmumu saudzēt veselību un nestartēt, jo jau nākamajā nedēļas nogalē Ķegumā būs pasaules čempionāta posms. Kalvenieks sacensību laikā dalīja autogrāfus un fotogrāfējās kopā ar faniem.

Prestižajā "MX1" klasē Aizputē divu braucienu summā uzvarēja šogad individuāli startējošais Dāvis Ivanovs. Viņš pirmajā braucienā piekāpās igaunim Tanelam Leokam, bet otrajā braucienā izcēla startu un bija stabili pirmais. Trešais divu braucienu summā bija Kārlis Sabulis.

Kalvenieks Elgars Jonass "MX1" klasē divu braucienu summā ierindojās devītajā vietā.

Tikmēr "MX2" klasē divu braucienu summā triumfēja igaunis Karels Kutsars.

Intriģiējoši risinājās cīņa "MX65" klasē. Pirmajā braucienā uzvarēja motokrosa trenera Laura Freiberga dēls Uldis Freibergs, bet otrais bija "Motokurzemes" pārstāvis Roberts Lūsis. Otrā braucienā spraigā cīņā uzvarēja R. Lūsis, uzvarot arī divu braucienu summā. U. Freibergam tika otrā vieta.

1. maijā Misiņkalnā notiks Latvijas čempionāta pirmais posms blakusvāģu klasē un kvadracikliem. Finālbraucieni sāksies pulksten 11.

Plašāk par motokrosu Aizputē lasiet "Kursas Laika" 3. maija numurā!