FOTO: Noslēdzas Liepājas regulārais čempionāts basketbolā

Liepājas Olimpiskajā centrā sestdien, 8. februārī, tika aizvadītas Liepājas pilsētas basketbola čempionāta regulārā turnīra pēdējās spēles. Tajās pie uzvaras tika "Ģeodēzists", "VIA-S Modular Houses" un "Liepājas papīrs".

"Ģeodēzists" ar 84:61 uzvarēja "Liepājas Universitāti". "Ģeodēzistam" rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Matīss Miknis, bet studentiem rezultatīvākais ar 16 punktiem bija Kristaps Bumbulis, informē Liepājas Olimpiskā centra sporta projektu vadītājs Mārtiņš Kozlovskis.

"VIA-S Modular Houses" basketbolisti ar 114:61 sagrāva "LSSS" vienību. Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 37 punktiem bija Dzintars Semenkovs. "LSSS" vienībai rezultatīvākais ar 24 punktiem bija Dāvis Silenieks.

Dienas noslēgumā "Liepājas papīrs" mačā, kurš vairs neko neizšķīra, negaidīti ar 84:64 uzvarēja komandu "Red Sun Buffet". "Liepājas papīram" rezultatīvākais ar 33 punktiem bija Oskars Liepiņš. "Red Sun Buffet" vienībai rezultatīvākais ar 19 punktiem bija M. Kozlovskis.

Liepājas pilsētas basketbola čempionāta regulāro čempionātu pirmajā vietā noslēdza "Ģeodēzista" basketbolisti. Otro vietu ieguva "Red Sun Buffet", trešie bija "VIA-S Modular Houses". Ceturto vietu ieguva "Liepājas Universitāte", aiz sevis atstājot "Liepājas papīru", "Fēniksu" un "LSSS".

Svētdien, 16. februārī, Liepājas Olimpiskajā centrā notiks pirmās ceturtdaļfināla spēles. Pulksten 13 spēlēs "Fēnikss" un "VIA-S Modular Houses", bet pulksten 14.30 spēlēs "Liepājas papīrs" un "Liepājas Universitāte". Uzvarētājs ceturtdaļfinālā tiks noskaidrots divu spēļu summā.

Pievieno komentāru

Sports