PAPILDINĀTS AR BILDĒM. Normundam Pāvilam gūstot vārtus piecas sekundes līdz pamatlaika beigām, "Vaiņode" svētdien "SynotTip" handbola virslīgas spēlē savā laukumā nospēlēja 25:25 (15:12) ar Ludzas "Latgolu".

"Vaiņodes" labā astoņus vārtus guva Oskars Pāvils, kamēr septiņus vārtus pievienoja Ainārs Pāvils. Savukārt "Latgols" rindās desmit vārtus guva Jānis Pavlovičs, raksta LETA.

Šo maču labāk iesāka Vaiņodes komanda, ātri vien iegūstot vairāku vārtu vadību, tomēr kopumā laukumā bija ļoti līdzvērtīga cīņa, bet īsi pirms lielā pārtraukuma mājinieki atkal ieguva lielāku handikapu un atpūtā devās ar 15:12 vadību. Otrajā puslaikā iniciatīva pārgāja "Latgols" pusē, kas pēc Pavloviča metiena piecas minūtes līdz pamatlaika beigām izvirzījās vadībā ar 25:20.

Tiesa, noslēdzošajās minūtēs "Vaiņode" teicami spēlēja aizsardzībā, kas ļāva atspēlēties, bet punktu mačam ar precīzu metienu pielika Normunds Pāvils.

Dienu iepriekš "Vaiņode" Dobelē savā sezonas pirmajā cīņā ar 26:28 (12:14) zaudēja Dobeles "Tenax" vienībai.

Kaut gandrīz visu maču priekšā bija "Tenax", aptuveni desmit minūtes pirms dueļa beigām viesi divreiz pamanījās izrauties vadībā. Tomēr trīs minūtes pirms beigām "Tenax" atguva divu vārtu pārsvaru, noturot grūtu panākumu.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar sešiem vārtiem bija Austris Tuminskis, kamēr piecas reizes izcēlās Nils Miķelsons.

Tikmēr "Vaiņodes" rindās piecas reizes atzīmējās Ainārs Pāvils.

Virslīgas kopvērtējumā pieci punkti trīs spēlēs ir "Latgolam", bet ar četriem punktiem divās cīņās seko Dobeles "Tenax". Pa diviem punktiem ir čempionei Rīgas "Celtnieks", ASK/LSPA, "Ogre"/"Miandum" un MSĢ/LAT, kamēr viens punkts ir "Vaiņodei", bet bez punktiem pašlaik cīnās "Jūrmalas Sports".

Vīru čempionātā šosezon vispirms astoņas komandas izspēlēs divu apļu turnīru, bet pēc tam tiks sadalītas divos četriniekos - gan pirmais (1.-4.vieta), gan otrais četrinieks (5.-8.vieta) vēlreiz izspēlēs divu apļu turnīru. Divas labākās komandas pēc otrā posma automātiski kvalificēsies pusfinālam, bet divas pārējās pirmā četrinieka komandas un divas labākās vienības no otrā četrinieka aizvadīs ceturtdaļfinālu.

Iepriekšējā sezonā virslīgā vīriem triumfēja "Celtnieks", kas finālsērijā ar 3-0 pārspēja "Tenax", gāžot dobelniekus no Latvijas čempionu troņa.

Komentāri 10

t.d

izglabt tad izglaba iemetot tuksos vartos, bet sudus jau visu speli taisija un vina del gandriz zaudeja. bez vina uzvaretu.

pirms 3 gadiem, 2017.09.24 22:34

novadniece

Jaunajam Streelim 9/1... Protams, ka potenciaals puika, tomeer lai pats saprot, ka pie liela talanta ir daudz jastraadaa un ne tik daudz jaafoceejaas un jaaliek smukas bildes internetaa.

pirms 3 gadiem, 2017.09.25 12:00

novadniecei

Kā vispār neprofesionāļi var vērtēt spēlētāju darbu? Novadniece pati ir pārvērtējusi savu statusu, sēžot tribīnēs.

pirms 3 gadiem, 2017.09.26 21:29

Arvis

Prieks, ka tik daudz jaunie dzeki tiek pie iespejam.

Tikai mans viedoklis, bet mans Vainodes sastavs butu apmeram tads –

Kreisa mala – J.Strelis. Periodiski laistu centra, bet ne pamata, jo laikam vel pa zalu. Ka jau Zigis speles laika blava – jamet ar speku, ja ticis cauri. Cik ar saprotu no Ziga, tad viens no perspektivakajiem jaunajiem. Bus interesanti pasekot lidzi progresam. Pa malu ari R.Plume labi paradijis sevi.

Kreisais insaids – A.Domanskis . Nezinu, cik vares palidzet (ja vispar vares), bet butu labs papildinajums. Uz mainu tur ari var jebkurs no braliem Paviliem kapat.

Centrs – O.Pavils. Okis jau kuro sezonu ir sava limeni un es domaju, ka vins pa centru labi atrastu liniju, uztaisitu speli insaidiem un kad vajadzetu, tad pats samestu un nofintotu. Jurgi laistu ari, lai pieredzi kraj. Jau pagajusa sezona bija paris loti labas un efektivas epizodes.

Labais insaids – A.Pavils. Principa jau vienigais palicis. Laba roka, daudzi ar labo roku no turienes nevar tos balstus ielikt. Vienigi kad aizraujas, tad gan tas procents ir svaks prieks insaida. Normunds un Matiss ari tur varetu uzkapat, kamer Ainars atpustos.

Laba mala – G.Taujens. Forsi, ka jaunais Plume ari drosi (un labi) tur spele, bet nu Gatis, ja paskatas uz ieprieksejam sezonam, ir ar labako metienu procentu komanda. Lai gan pret Latgolu pedejo neielika un pa reizei uzkapj uz linijas, es izskirigos momentos dotu vinam uz malu, lai ieliek golu.

Linija – M.Mickus. Zel, ka V.Lapins un M.Kergalvis nav, bet Matiss labi aizvieto vinus. Aizsardziba dara lielu darbu, ko statistika nevar redzet. Jaunatne Matiss bija viens no labakajiem labajiem insaidiem un ik pa bridim ari tagad varetu tur uzspelet.

Vartos – N.Sprogis. Nu sobrid Nauris parliecinosi ir nr1, bet interesanti bus skatities ka A.Silnieks staves. Es domaju, ka iznaks loti labs vartsargs.

Pendeles – O. Pavils. Bet ja neiemestu vai ja pats nopelnitu pendeli, tad dotu J.Strelim. Tehnika Jurgim laba un domaju, ka pendeles labi mestu. Tresa izvele butu G.Taujens vai N.Pavils – kreilis & pieredze.

Pirmajas divas speles nebija Orlovs. Cerams, ka speles, jo ipasi aizsardziba loti specigs.
Katra zina loti interesanti bus skatities, ka jaunie dzeki progreses.

Lai veiksmiga sezona dzeki un veseliba turas!

pirms 3 gadiem, 2017.09.25 12:40

To novadniecei

Gudri *** nav malku cirst. Jaunais Strēlis no visas komandas trenējās vairāk nekā visi pārējie un tikai tāda kā Tu vari ierakstīt tik tupu tekstu, jo nezini pilnīgi neko, kā un cik treniņus viņš aizvada nedēļā. Un tas, ka viņš fotogrāfējās brīvajā laikā un liek bildes neiespaido to cik labi vai slikti nospēlē, jo katrs savu brīvo laiku izmanto kā vēlās. Labāk, lai trenējās un liek bildes nekā raksta tik tupus komentārus kā Jūs. Uzskatu, ka jaunietim ir jāļauj spēlēt, lai ir izaugsme, jo ne jau treniņos iegūs to pieredzi, bet gan oficiālās spēlēs. Salīdzinot ar savu vecumu viņš jau ir krietni priekšā citiem un lai izaugtu vēl labāks, jāspēlē pret spēcīgākiem pretiniekiem ne viss jāsēž maiņā.

pirms 3 gadiem, 2017.09.25 13:48

Skatītājs

Kas šeit tups ir ierakstīts??? Nu ja cilvēks trenējas vairāk nekā visi pārējie, tad no viņa arī attiecīgs sniegums tiek gaidīts laukumā!!! Bet spēlēs protokolā skaties kā gribi 9/1, vissliktākais rezultatīvo metienu % komandā!!! Tā kā kritika šeit ir pilnīgi vietā!

pirms 3 gadiem, 2017.09.25 22:14

skatītāj

Uzrakstīšu principā vēlreiz, lai Tu saprastu skatītāj, kas šeit ir tupi uzrakstīts. Tupi ir uzrakstīt:" ka potenciaals puika, tomeer lai pats saprot, ka pie liela talanta ir daudz jastraadaa un ne tik daudz jaafoceejaas un jaaliek smukas bildes internetaa". Cilvēks komentē nezinot faktus un tas ko Strēlis dara savā brīvajā laikā, tas lai paliek viņa ziņā, jo ne jau fotogrāfēšanās iespaido statistiku. Ceru, ka atbildēju uz jautājumu, kas šeit ir tupi ierakstīts. Kritizēt Vaiņodes komandas spēlētājus par vienas spēles statistiku ir kauna lieta, šie puiši handbolu spēlē entuziasma pēc un ir jāatbalsta sava komanda, ne viss jāraksta tupi komentāri par spēlētājiem. Un ne jau pati galvenā statistika ir neiemestie metieni, bet gan kā komanda nospēlē, jo neviens nepiefiksē tā pat cik Strēlis ir iedevis rezultatīvas piespēles, pārķēris bumbas vai izprovicējis pret sevi 2 min. Nekritizējiet ne vienu spēlētāju Vaiņodes komandā, jo tas ko viņi dara ir super, spēlētāji dod iespēju visas Vaiņodes iedzīvotājiem iet uz spēlēm un atbalstīt savu komandu, atbalstiet vienmēr savējos, lai arī kāda būtu spēlētājiem statistika, galvenais, lai komanda spēlē skaistu handbolu un lai ir uzvaras.

pirms 3 gadiem, 2017.09.25 23:16