Latvijas nacionālā sieviešu futbola izlase 16. jūnijā NSB Arkādija stadionā otrajā Baltijas kausa izcīņas spēlē ar rezultātu 2:0 (2:0) uzvarēja Lietuvu, trešo reizi pēc kārtas kļūstot par turnīra čempioni.

Pirmajā puslaikā vārtus Latvijas izlases labā guva nīceniece Karlīna Miksone un Olga Ševcova, vēstīts Latvijas Futbola federācijas mājaslapā.

Pirms tam turnīra pirmajā spēlē piektdien Latvijas izlase ar 3:0 uzvarēja Igauniju. Latvijas izlases labā otrajā puslaikā izcēlās Karlīna Miksone, Sandra Voitāne un Viktorija Zaičikova. Dienu vēlāk Lietuvas un Igaunijas savstarpējā mačā pārākas ar 2:0 bija lietuvietes.

Kopumā latvietes Baltijas kausa izcīņā tagad uzvarējušas piecas reizes.

Latvijas izlase gatavojas startam 2021. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, kas komandai sāksies 3. septembrī ar spēli savā laukumā pret Zviedriju. Latvijas valstsvienība ielozēta vienā apakšgrupā arī ar Islandi, Ungāriju un Slovākiju.