PAPILDINĀTS AR BILDĒM. "Nīcas" futbolisti otrdien, 3. februārī, Grobiņas Sporta centrā Kurzemes telpu futbola līgā ar 7:2 (4:1) uzvarēja "Ventspils augstskolu". Mačā ar vārtu guvumu izcēlās arī "Nīcas" futbolists Ivo Lākutis, kuram bija dzimšanas diena.

Piektajā minūtē rezultātu atklāja "Nīcas" futbolists Mārcis Neimanis, 11. minūtē pārsvaru dubultoja Janeks Kreitāls, bet 13. minūtē 3:0 "Nīcas" labā panāca Ivo Skripko. 15. minūtē Artūrs Moros viesiem vienus vārtus atguva, bet četras minūtes vēlāk nīceniekiem trīs vārtu pārsvaru atjaunoja Jānis Reguzovs.

Pēc pirmā puslaika "Nīca" bija vadībā ar 4:1.

Mača 33. minūtē ar vārtu guvumu izcēlās "Nīcas" futbolists Andrejs Čabans, bet minūti vēlāk precīzs bija viņa komandas biedrs Mārcis Štolceris - 6:1.

38. minūtē savus otros vārtus guva A. Moros, bet "Nīcas" pārliecinošai uzvarai mača beigās punktu pielika jubilārs Ivo Lākutis, kuram otrdien bija 35. dzimšanas diena.

Komentāri 8

dunalcnieks

šodien pārmaiņas pēc varētu atbraukt uz dunalku, un pafočēt, rajona spēles

pirms 5 gadiem, 2015.02.04 07:40

DLight

Vēl neesi izaudzis no pozēšanas? Uztaisi selfiju!

pirms 5 gadiem, 2015.02.04 14:14

to dunalcnieks

kam sijos laikos rajons vairs intresee... lauku futbols..

pirms 5 gadiem, 2015.02.04 14:36

Uldis ir paspējis šai dienā vēl divas sacensības apmeklēt un ielikt portālā info. Tā kā, kaut vairāk mums būtu tādi Kā Uldis, kas sniedz info par sportu rajonā un pilsētā! RESPECT Uldim!

pirms 5 gadiem, 2015.02.04 15:04