"Nīcas" futbolisti svētdien, 1. februārī, Grobiņas Sporta centrā Latvijas kausa izcīņas telpu futbolā 1/16 finālā ar 5:4 (4:1) uzvarēja komandu "Rīgas Siltums", kas uz Grobiņu bija atbraukusi tikai sešu vīru sastāvā.

Rezultāts mačā tika atklāts tikai pirmā puslaika 12. minūtē, kad precīzs no vārtu priekšas bija "Nīcas" futbolists Nauris Dobelis. Aptuveni 30 sekundes vēlāk Ivo Skripko "Nīcai" pārsvaru dubultoja - 2:0. "Rīgas Siltums" gan diezgan ātri vienus vārtus atguva. Pirmajā puslaikā mājiniekiem vēl vārtus guva Andrejs Čabans un Elvijs Reķēns, ļaujot "Nīcai" pirmo puslaiku noslēgt ar stabilu vadību - 4:1.

Otrā puslaika sākumā pēc aptuveni trīs nospēlētājām minūtēm E. Reķēns panāca jau 5:1 "Nīcas" labā un likās, ka mača liktenis jau ir izšķirts. Sākoties pēdējā astoņām otrā puslaika minūtēm, "Rīgas Siltumam" uzbrukumā iesaistījās arī vārtsargs. Komandai vairs nebija ko zaudēt un tā centās atspēlēties. Īsā laika sprīdī tika gūti vieni vārti pēc otriem un rezultāta starpība samazināta līdz minimumam - 4:5.

Saspringtā mača galotnē "Nīcai" tomēr izdevās nosargāt uzvaru un tā iekļuva Latvijas kausa izcīņas 1/8 finālā.