"Nīca/OtankiMill.eu" un "Grobiņas SC" sestdien, 30. novembrī, savos laukumos tika pie uzvaras Latvijas telpu futbola čempionāta pirmajā līgā.

Nīcenieki ar 9:2 sakāva komandu "Inter Star". Katrs pa diviem vārtiem guva Alvis Kristians Naumčiks un Edgars Miķelis Kovaļskis, bet pa vienai reizei katrs precīzi bija Daniels Sērmoliņš, Valdis Nicis, Aleksis Kristaps Rozenbergs, Ivo Skripko un Raivis Svilis, vēstīts Latvijas Telpu futbola asociācijas mājaslapā.

"Nīca/OtankiMill.eu" pēc šī panākuma izvirzījās pirmās līgas tabulas līderpozīcijās.

"Grobiņas SC" ar 5:3 uzvarēja pēdējā vietā esošo komandu "Tente". Rezultātu atklāja Emīls Knapšis, bet pēc komandas skaistas izspēles pārsvaru dubultoja Jurijs Teretenko. Viņš arī guva komandas trešos vārtus, bet ceturtos vārtus iesita Jānis Jēkabsons, grobiņniekiem ļaujot pirmo puslaiku noslēgt ar 4:0. Otrajā puslaikā vēl vienus vārtus guva J. Jēkabsons, bet viesi atbildēja ar trim vārtu guvumiem.