Sestdien, 5. decembrī, Grobiņas Sporta centrā Latvijas telpu futbola čempionāta pirmajā līgā "Nīcas/OtankiMill.eu" futbolisti ar 3:8 (3:6) zaudēja Rīgas komandai "PB Line".

"Nīcas/OtankiMill.eu" labā septītajā minūtē vārtus guva Kristiāns Božis, bet 11. minūtē vārtus iesita Ivo Skripko. Rīdzinieki pirmā puslaika beigās vienu reizi bumbu sita savos vārtos.

Pēc pirmā puslaika viesi bija vadībā ar 6:3, bet otrajā puslaikā guva vēl divus vārtus.

Nīcenieki visās sešās aizvadītajās spēlēs piedzīvojuši zaudējumus un turnīra tabulā ir pēdējā vietā. Komandai nākamā spēle būs 12. decembrī pulksten 16 Grobiņas Sporta centrā pret Kuldīgas komandu "Nikers".

Komentāri 17

kapec

Un tik zaudee... sezonas merkis neielaist 500 vartus ?

pirms 4 gadiem, 2015.12.06 18:14

ABC

Для чего нужно было вообще заявляться на турнир в первой лиги , подбор игроков вообще не понятен , смотрел все обзоры , самая слабая игра - это вратарь , с таким вратарю , там делать нечего !!! Половина команды просто убирать надо , если задач нет никаких , лучше играйте по городу и то Ница в Б дивизионе играют из рук вон плохо , так что какая первая лига !?!?!

pirms 4 gadiem, 2015.12.06 19:27

Nīcenieks

Nīcas klubam ne vienmēr svarīgākais ir vieta turnīrā. Piramīda, kur tiekties jaunajiem- sāls šim turnīram. Pēc gadiem trim paskatīsim vai publiskais fui ir okei.

pirms 4 gadiem, 2015.12.06 20:59

Nica2

Aicinām visus 12.dec. pl.16.00 uz Grobiņu paskatīt tiešām augsta līmeņa telpu futbola, kur Nīca/Otanki/Mil.eu tiksies ar Kuldīgas komandu 1.līgā!!!

pirms 4 gadiem, 2015.12.06 21:07

Fans

Kaitināja, ka tribīnēs dāmas skandēja PB Line. Vai Nīcai nebija meitenes, ko paņemt līdzi?

pirms 4 gadiem, 2015.12.06 21:08

to Nicenieks

О какой пирамиде идёт речь, когда подбор игроков ужасен, сейчас , в наше хорошее время , нет этих пару лет , кто тебе будет спонсировать команду , на несколько лет вперёд ? Тока дурак это будет делать ,если нет результата , то о какой пирамиде ты говоришь, в этом сегодня одну игру возьмёте , а в следующим 2 ? Вот и вся пирамида!!! а народ не приходит из-за убогой игры , зрителю нужен тоже результат!!!

pirms 4 gadiem, 2015.12.06 21:18

oioi

Nemeginiet attaisnoties.par kadu piramidu iet runa un rezultata nesvarigumu,ja jau rezultats nav svarigs kamdel pilna komanda ar liepajas amatieriem,butu labak ar saviem puisiem spelejusi.

pirms 4 gadiem, 2015.12.07 10:39

to oioi

Pilnībā piekrītu!!!

pirms 4 gadiem, 2015.12.07 12:07

Nīcai

Re ku rezultāts!Jūs ar savu necieņu pret pretiniekiem un savu plātīgumu esat panākuši to ka jūs vairs neviens neciena un rezultāti arī Liepājas čempī jums ir galīgā pakaļa!Tā kā secinājumus izdariet paši...

pirms 4 gadiem, 2015.12.07 12:38

...

Nu ko jūs čīkstat. Nepatīk, nenākat un neskataties. Pagājušajā gadā ar šo komandu kausā uzvarēja virslīgas klubu rtu. Šogad dažādu iemeslu dēļ spēle neiet. Bet tāpēc nevajag te savu žulti izgāzt.

pirms 4 gadiem, 2015.12.07 14:42

apsveicu

Beidz dzivot pagatne.nezini tadu teicienu"reizi gada ari slotas kats medz izsaut"skaties sodiena.

pirms 4 gadiem, 2015.12.08 00:25

Ezis

Būs jau lab. Pirmajā aplī iemidzinās pretinieku, un tad jau otrajā aplī rādīs citu sniegumu.

pirms 4 gadiem, 2015.12.07 18:21

nic

3 gadus trenēsies,tad redzēs:)) tjipa pārējie ņems akadēmisko uz 3 gadiem! lai turpina lekties VARENAA NIICA! žēl tie liepājnieki,kas parakstījāties zem šī karoga spēlēt!

zel tevi

Man rodas sajuta ka tu joprojam nevari izraudat savu sapi,ka reiz nica visam rajonam futbola brauca pari un tagad tev ir iemesls vinus noniecinat,jo patreiz viniem tiesam nav tas labakais laiks,bet tapec savas bernibas sapes nemegini izgast komentaros.beidz raudat un esi vecis

pirms 4 gadiem, 2015.12.08 02:49

gribetos zinat

Kads izskatas Nicas komandas sponsors,ja tads vispar ir?Un vartsargs,vai tas ir tas pats ,kas skatitajam peksni ieblieza ar bumbu pa galvu menesi atpakal?Ir tads sakamvards ,,,,kas augstu kapj,zemu krit,,,

pirms 4 gadiem, 2015.12.07 22:52

nic

kā tas saprotams,brauca pāri,kam? tu runā par 80tajiem vai ko,ja tā tad nestrīdos,tad tur normāli VEČI noteikti spēlēja un vispār tai laikā neraudāja,bet spēlēja:))) tikai lūdzu bez asarām,atdzīt kļūdas tas ir jāmāk,mācies!!!

pirms 4 gadiem, 2015.12.10 07:00