PAPILDINĀTS AR BILDĒM. Medzes basketbolisti piektdien, 15. februārī, Kapsēdē Lejaskurzemes novadu meistarsacīkšu basketbolā pirmās līgas spēlē ar 91:81 uzvarēja Vaiņodi.

Maču labāk iesāka vaiņodnieki, kuri pēc pirmās ceturtdaļas bija vadībā ar 26:21. Savukārt medzenieki otrā ceturtdaļā atspēlējās un pārņēma vadību ar 13 punktu pārsvaru - 45:32.

Pēc pirmā puslaika Medze bija vadībā ar 49:36.

Trešās ceturtdaļas izskaņā mājinieki jau iekrāja 20 punktu pārsvaru, taču intriga uz īsu brīdi pavīdēja četras minūtes pirms ceturtās ceturtdaļas beigām, kad Vaiņode rezultāta starpību sadeldēja līdz pieciem punktiem - 74:79.

Visā mačā Medze uzvarēja ar 91:81.