FOTO: Matīss Karro pārliecinoši uzvar Aizputē, Paulam Jonasam - otrā vieta 4

PAPILDINĀTS AR BILDĒM. Svētdien, 27. aprīlī, Misiņkalna mototrasē Aizputē ar Matīsa Karro pārliecinošu uzvaru noslēdzās Latvijas čempionāta motokrosā pirmais posms "MX1" klasē. Skatītājiem par lielu prieku "MX2" klasē otrajā braucienā pārliecinošu uzvaru izcīnīja kalvenieks Pauls Jonass.

"MX1" klases pirmajā braucienā pārliecinoši uzvarēja Matīss Karro, otrais bija Augusts Justs, bet trešais palika Dāvis Ivanovs. Piektajā vietā ierindojās liepājnieks Dāvis Līvs, bet sestais palika grobiņnieks Lauris Freibergs. Arī otrajā braucienā nenoķerams bija M. Karro, otrais finišēja D. Ivanovs, A. Justs bija trešais. D. Līvs atkal ierindojās piektajā vietā, L. Freibergs bija sestais. Divu braucienu summā otrais aiz M. Karro bija D. Ivanovs, trešais - A. Justs.

Lielu publikas interesi izpelnījās MX2 klase, kura uz starta stājās arī pagājušā gada pasaules un Eiropas junioru čempions Pauls Jonass no Kalvenes. Viņš pirmajā braucienā ieguva trešo vietu, palaižot sev priekšā Robertu Justu un Kārli Sabuli. Otrajā braucienā P. Jonass izcīnīja pārliecinošu uzvaru, bet divu braucienu summā ieguva otro vietu. Par uzvarētāju kļuva R. Justs.

Iesācēju klasē divu braucienu summā uzvarēja Gunvaldis Vēsmiņš, otrais bija mājinieks Uvis Zaharāns, bet trešais - Tomass Keiss.

MX85 klasē divu braucienu summā uzvarēja Rainers Žuks, blakusvāģu klasē nepārspējama bija Daidera ekipāža, veterāniem triumfēja Atis Alžāns. Senioru klasē nepārspējams bija Leons Kozlovskis, kurš otrajā vietā atstāja liepājnieku Mareku Štrausu. Dāmām uzvarēja Anna Lankovska.

Braucēju komentārus lasiet "Kursas Laika" 30. aprīļa numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Nu!

Paldies par foršajām bildēm , mājās palicējiem tas ir kā saldais ēdiens !!!

pirms 6 gadiem, 2014.04.28 06:56

Sports